reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Miciurka, castagnus biorę drugi cykl, to właśnie on mi skrócił pierwsza fazę cylu i pewnie przez to komputer nie moze pojąć o co chodzi.
Miciurka to w takim razie życzę wpadki ;)
Monia, spokojnie 2 dni przed owi tez są duże szanse na ciaze. Wiadomo to zależy od jakości nasienia itd-ja myśle ze z moim chłopem to 5 dni przed mogłabym zajść w ciaze ;) zobaczymy za OK.10 dni co wyniknie z naszych ostatnich działań :) widzisz, niby baby comp taki zaawansowane narzędzie ale co mi z tego jak nie do końca mu ufam jeśli chodzi o prognozowanie owu ;)



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Miciurka to moje pierwsze starania. Chcialabym dziewczynke ale ogolnie chyba z zajsciem u mnie nie bedzie latwo wiec odpuszczam i moze byc tez chlopiec.
Ogolnie to malo sole i malo miesa jem a duzo nabialu, bo lubie. Kawke tez pije i cos slodkiego do tego.

Dzis mialam dziwny atak @. 2dc a mialam tak silny bol brzucha i skurcze, ze myslalm ze zemdleje. Do tego zimny pot i dretwienie rak. Czy ktos mial cos takiego?
Sanzak sorki, ze dopiero teraz. Ja co prawda dretwienia rąk nie miałam ale przed porodem mdlałam i wymiotowałam z bólu. Po porodzie się poprawiło i już okresy lepiej znosze. Spróbuj vitex albo castagnus ja teraz biorę pierwszy cykl brałam i dziś mam pierwszy dzien cyklu i jeszcze przwciwbolowegi nic nie brałam, moze spróbuj
 
Dzieki. Ja raczej @ lagodnie przechodze. Rzadko nawwt cos przeciwbolowego biore i jak cos to tylko w pierwszy dzien. Nie eiem czy to z powodu @ czy przez cos innego.
 
Monia ja czytałam ze lepiej 2 lub 1 dzień przed owu niż w sama owu [emoji6] także kciuki.
Sanzak ja mam straszne drętwienia i skoki temperatur. Milam to po clo właśnie i teraz w ciąży tez bardzo często ręka drętwieje ale nie wiem czy to nie przez aspirynę.
Miciurka mój brał wszystko rano czasem sobie rozdzielał to ale różnie naprawdę. Nie zwracałam na to uwagi bo on i tak nie chciał aż tak wymyślać i jest zapominalski. Ja dawałam największe dawki w jednej tabletce. Ale wiaodmo lepiej dwie albo trzy mniejsze i regularnie. U mnie przeważnie wszystko za jednym razem.
Ana87 ja wiem ze wszyscy mi życzyli tego drugiego synka i ich głupie teksty bardzo mnie denerwowały a wieczorami strasznie przykro i smutno mi było. Teraz to jak powiedziałam o ciąży to już każdy pyt co będzie. Ja mówię ze pewnie i tak chłopak i chyba nawet jakby była córa to naprawdę nie powiem chyba nikomu. Nawet o ciąży nie chciałam mówić do czasu aż się dowiem ale z drugiej str co to zmieni pomyślałam i już oznajmiamy powoli rodzinie.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny mnie najlepiej obniżyła testosteron tak jak wam już kiedyś pisałam zielona mięta:):)

Imama to drętwienie ręki w ciąży zdarza się bardzo często i nie jest napewno spowodowane aspiryna bardziej jest to wynik wysokiego progesteronu i jego skutków
Ja też tak miałam z czasem może Ci się nasilić ale po porodzie wszystko ustąpi

Kitqa Miciurka ma rację czerwone mięso podnosi testosteron a ja bym jeszcze dodała jajka one też bardzo podnoszą testosteron nawet zalecano kiedyś dwa jajka tygodniowo zwłaszcza u małych chłopców właśnie że względu na testosteron


Miciurka kto wie może już w brzuszku masz lokatorkę czego Ci z całego serca życzę bo ominęło by Cię to całe plan;)wanie
 
Ostatnia edycja:
San.zak- może się trafi samoistnie corka, jak wam ciężko zajść to później ludzie zwykle olewaja planowanie , ja omdlenia mialam.po porodzie moje pierwsze okresy po pierwszej ciąży , masakraaa! Teraz jakoś daje radę ,

Gosica - tak wpadki z córka możesz mi pożyczyć w innym wypadku wolę dopomóc z planowaniem a może się trafi [emoji6]

Monia - akurat się wystrzeliłas właśnie , wszędzie na GD jest napisane że większe prawdopodobieństwo zajść od stosunku 1-2 dni przed O aniżeli w sama O ,

Majorcia- no dziekuje fajnie by bylo jakby sama corka wyskoczyła [emoji23], ale wtedy by bylo zbyt idealnie hah, a właśnie przypomnij mi jaka to mięta była ? Pieprzowa ?

U mnie mam wychodne i zostawilam chlopow i pojechałam z koleżanką dietowac na dziewczynkę i pijemy wino [emoji23]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry