reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Kitqa nie stresuj się może mąż jeszcze zmieni zdanie ;)
Zemna tak było najpierw że nie dopiero za dwa lata i tak nagle z miesiąca na miesiąc jak podejrzewalam ciąże bo mi się @spoznial i potem test negatywny to się złapałam na tym że szkoda :szok:
No i się zaczęło hehe.
Imama o to znajoma niespodzianke zaliczyła.. Troche nie fajnie bo maluch w domu, ale tak bywa że mam które chcemy bardzo trzeba czekać na dwie kreski a inni mają je bez chęci nawet ehhhh :(
U mnie 4 dzień z clo i Jajnik ciągle czuje, wcześniej w tamtym cyklu tak nie było a teraz non stop mnie tam pobolewa i nie mam pojęcia czy to normalne bo już się naczytalam o torbielach po clo. Chciałam iść do Gina dopiero po owu spr czy wszystko ok bo teraz nie idę na pregnyl. Wcześniej biorąc clo od 4-9 owu była 15 dc a teraz biorę od 3-7 więc może szansa na owulacje szybciej.. Gdzieś czytałam że po ostatniej tabl clo owu powinna być do 5 dni.
Czekam teraz na żel i salfazin ale narazie adnotacja że w realizacji.. :evil: mam nadzieję że dojdzie zanim mąż wróci.
 
reklama
Kitqa- w którym jestes tygodniu? Moze u Ciebie chłopczyk siedzi? mówiłaś ze lekarz raz dziewczynka a raz chłopca widzial. Ja uważam ze córkę jest bardzo trudno zrobić:( chłopca łatwiej:) u mnie maz mówił ze 3nie chce juz. A tu wpadka. Wiec nigdy nie mow nigdy.... syn do trzeciej klasy .bedzie komunia. Chcemy wykończyć dom by sie wprowdzic....wszystko stało sie w nieodpowiednim czasie.... martwię się bo nadal nic nie czuje. Zero motylka w brzuchu itp. Przy pierwszym synu było bardzo wczesnie- dawał popalić w brzuchu i niestety tak mu pozostało:( drugi tez sie dosc wcześnie uaktywnil... Teraz cisza . Jak ja bardzo pragnę córki:( obwiniam sie ze jestem psychiczna.. Mam dola jakiegoś.moze tez przez to ze synowie dają mi popalić bardzioooo.nie mam sil czasami i ochoty na nic :(
 
Dzięki @PrzyszłaMama87 za pocieszenie : )
Kruszynko, mąż by chciał jeszcze jednego dzidziusia ale właśnie musimy poczekać, mamy ambitne plany na niedaleką przyszłość a z trójką malaych dzieciaczkow nie ogarniemy :( a za 3,4 lata to ja sama nie będę chciała wracać do pieluch itp
Chyba że będzie wpadka [emoji12] ale raczej nam to nie grozi bo uwazam na zabiezpieczenie.
@Ana87 jutro zaczynam 27tc :) i wcale nie mam jakiegos wielkiego brzucha, takze ten ;) nic sie nie martw, taka nasz uroda.
Ja zaś uwazam ze dziewczynke prosto sie robi a na chlopca to chyba by trzeba bylo jakies czary mary zrobic [emoji19] :)
Nie martw się, wiem co czujesz, zycie nie jest latwe. A ja mam wrazenie że o wszystko muszę walczyć...
Przypomni mi w ktorym tc jestes? Moze w brzuszku masz spokojną dziewczynkę i dlatego nic nje czujesz : ) u mnie dziecko kopie jak szalone, pewnie bedzie tak samo aktywna jak jej starsza siostra [emoji849] [emoji846] wiec tez nie odpoczne
Cos mi się wydaję, że ja z nas wszystkich tutaj mam najbardziej zaawansowana ciaze? I pierwsza pojde pod noz :)
 
Kitqua- jutro bedzie równy 17tc. Juz nie moge sie doczekać kiedy bedzie moje usg i rozwieje swoje marzenia. bo ciężko mi jak tak się łudzę:)
 
Kruszynka po ostatniej dawcę clo owu ma być od 5 dni do 10. Przed 5 dniami nie ma szans na owu. Nawet jak testy wychodzą pozytywne na początku to to jest fałszywy pozytyw.
Jeśli chodzi o torbiele to jak dostałaś ostatnio pregnyl to tez pękło wszystko i nie powinno być torbieli. Ja tez czułam bardziej jajniki wiec pewnie to normalne.
Ana87 ja tak to wszystko przeżywałam z drugim synem. Musisz i tak się przyszykować ewentualnie na tego chłopczyka bo podczas usg idzie naprawdę szoku dostać. Ja żałuje strasznie ze tak panikowałam i płakałam i prawie wszyscy wiedzieli jak to przeżywam.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Imama- ja właśnie jestem przygotowana na 3 chłopca. Jednak chciałabym juz wiedziec ponieważ wtedy przestała bym sie łudzić i zadręczać ze moze jednak mi się udało
 
Kitqa waśnie czytałam na GD jak dziewczyna po pięciu córkach doczekała się upragnionego syna. Chcieli mieć niespodziankę a wczoraj dałam posta ze to syn. Jak Doda staranka to Ci pośle [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Kitqa jak te córe zrobić? :-)

Ana87 ja uważam, że masz duże szanse na córeczke mocno za Ciebie trzymam kciuki i już się nie moge doczekać Twojego usg :-)

Przyszła mama Ty jesteś w trakcie starań czy już w ciąży?

Dobrze, że powiedziałyście o tych jajkach bo ostatnio miałam ichote na gotowane i jadłam bo nie wiedziałam

Imama z tym odstępem miedzy ciążami żeby było dziewczynkowo, to chodzi o ciąże bardziej czy bardziej o karmienie bo ja karmiłam dwa miesiace... a kiedys w wannie zauwazylam ze jak przycisne brodawke w lewej piersi to cos tam delikatnie wypływa, czytałam że do dwoch lat to moze tak byc, chodzi mi o to czy jak karmilam 2 miesiace tylko to zmniejszają się szanse?
 
Ana87 mam tak samo. Ja tez bym chciała już wiedzieć. Te czekanie najgorsze. Ja się boje nawet na nuba patrzeć bo wiem ze to nawet jak dziewczynkowy może się zmienić. A ty to już wogole się nie dziwie jak zaraz połówkowe. Ale to pare tyg i już napewno coś lekarz musi zobaczyć. Ja będę pytac o badania krwi jeszcze typowo na płeć. Bo to podobno po 12 tc można zrobić u lekarza. A na prenatalne jadę do Szczecina wiec zaoszczędze na tym.
Biedronka chodzi o różnice po porodzie a nie o kp. Pewnie organizm dochodzi do siebie sama nie wiem. Często te teorie to poprostu Atomic sama ustala bo ona jako ze plany układa itd to widzi pewne zależności.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Ana87 w 17tyhodniu masz jeszcze prawo nie czuc ruchow dziecka, takze spoko ;) pomimo mojego 27tc nie mam jednoznacznego zdj potwierdzajacego plec :( wiem co czyjesz, byc pewnym to zupelnie inna swiadomosc i mozliwosc pogodzenia sie i oswojenia z sytuacja.
Imama ale kobieta! Szostka dzieci! Podziwiam ją... Ja bym sie zaorala.
Z checia zarchiwizuje jej staranka ;) choc powiem wam ze ostatnio niechcacy usunelam caly swoj folder m.in z info o starankach:( to chyba jest jakis znak...
Biedronko :) zapraszam na szoolenie hehe moze moje zanieczyszczone powietrze ktorym oddycham[emoji848] ma na to wplyw. Moje miasto jest w czolowce 50 miast europejskich odnosnie zasnieczyszcznia powietrza ... Ekhmm
 
Do góry