reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Ana87, nie obwiniaj się. Myśle, ze to normalne ze pragniemy córek. Może nie wszystkie mamy chcą córek, a te które bardzo pragną nie zawsze pokazują ze im na córce zależy.
Kitqa, widzisz ze które starają się o córkę to myślą ze musza robić czary mary i odwrotnie ;)
Imama, cos kojarzę ze badania prenatalne s pakiecie na płeć można już nawet w 9/10 tyg-kiedyś gdzieś namierzyłam te badania w PL ale nie mogę sobie przypomnieć ich nazwy.
Miciurka, w tym jest problem ze tak naprawdę nie wiadomo ile dni przed ovu największa szansa na córkę [emoji23]
Mój mąż tez je sporo jajek, wiec trzeba będzie cos z tym zrobić.
Imama, clo podwyższa tez testosteron? Estrogen jak podwyższy to kumam-dziewczynkowo, ale testosteron już podwyższony to jest chłopczykowo? Trochę mnie pocieszyła z ta dieta, bo ja jeśli chodzi o kalorie, typ jedzenia to dieta LE, zdarza mi sie zjeść pomidora,ziemniaka, banana. Jakoś nie potrafię sobie tego odmówić. W każdym razie na dzień myśle ze max 1600kcal.




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Kitqa, ten partner poryczal się na wieść o trzecim synie ze szczesnia, czy tak czekał na córkę?;)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Majorcia- tak tak źle tam.naposalam a chodziło mi żeby się zapytać Imama o to clo. :)

Imama - czyli jakie kolwiek specyfiki typu szyszki chmielu itp brał twój mąż cały czas, a ty brałaś tylko clo i dieta przed tak, i żadnej mięty nie piłaś cały cykl ani nic tylko w ten czas przygotowujacy tak

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gosica tak. Clo sztucznie podwyższa testosteron tez u kobiet ale nie widomo jak to się ma do planowania. Tez się tego obawiałam ale wkoncu po przeczytaniu tylu udanych planowań z clo to chciałam bardzo spróbować. Tak naprawdę nie wiadomo czy ten testosteron to wogole o niego chodzi. Widzisz Maran miała wysoki i trzecia córka. Ciężko mi tez sobie przypomnieć to wszystko co analizowałam i czytałam bo tyle tego co chwile coś doczytuje ze głowa pełna [emoji6]
Miciurka tak. W cyklu typowo co już zaszłam w ciąże to było tylko clo, rephresh i j&d i jeszcze ten fibre czyli błonnik raz dziennie i w okolicach owu cynamon do kawy. Mąż od stycznia szyszki lukrecja i OLE. Ja po poronieniu a miesiąc przed starankowym cyklem brałam jeszcze Saw Palmetto. Na samym początku w stycznia lutym i marcu piłam miętę pieprzowa i brałam vitex. Ale przy kp to można pic tylko jedna herbatę miętowa ma ona podobno wpływ jak karmimy chłopców bo może wpłynąć na ich plodnosc. Saw Palmetto tez nie wolno przy kp.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Myślałam o tym odstępie między ciążami.... znam małżeństwo co ma 8 dzieci :-) pierwszy chlopiec potem blizniaki dziewczyny i reszta dziewczyny. Kobieta ta rodzi i zaraz jest w ciąży( nie oceniając nikogo bo kazdy robi jak chce i ona ma same cesarki lekarze nawet ostrzegają ich żeby przestali bo to juz niebezpiecxne się robi.... to nie jest jakaś patologia ze bieda i takie rzeczy oboje na wysokich stanowiskach w dobrej firmie, on podobno prezerwatyw nie uznaje bo do jakiegos stowarzyszenia neokatechumenów nalezy :-) ale koniec koncow moze cos w tym odstepie jest . Akurat taki przypadek tej rodziny mi sie skojarzyl, jak cos to nie chcialam zadnej urazic

Robisz mi nadzieje [emoji3]

Kuzynka męza miesiac temu urodzila 3 syna, ma dzieci rok po roku! W odstępy nie wierzę. Gdy jej partner dowiedzial sie o 3 synku to biedak sie poplakal. Mezczyzni tez maja uczucia : )

A Ty odbierasz [emoji30]

Bądź tu mądry, znajdź sposób na siebie i swoj cykl.

@Imama strasznie przykro mi to czytać. Dla mnie terminację ciąży zawsze jest bólem w sercu. Żal mi tych dzieci strasznie. [emoji24]



atdc9vvjktz16vlw.png
 
Ana87, nie obwiniaj się. Myśle, ze to normalne ze pragniemy córek. Może nie wszystkie mamy chcą córek, a te które bardzo pragną nie zawsze pokazują ze im na córce zależy.
Kitqa, widzisz ze które starają się o córkę to myślą ze musza robić czary mary i odwrotnie ;)
Imama, cos kojarzę ze badania prenatalne s pakiecie na płeć można już nawet w 9/10 tyg-kiedyś gdzieś namierzyłam te badania w PL ale nie mogę sobie przypomnieć ich nazwy.
Miciurka, w tym jest problem ze tak naprawdę nie wiadomo ile dni przed ovu największa szansa na córkę [emoji23]
Mój mąż tez je sporo jajek, wiec trzeba będzie cos z tym zrobić.
Imama, clo podwyższa tez testosteron? Estrogen jak podwyższy to kumam-dziewczynkowo, ale testosteron już podwyższony to jest chłopczykowo? Trochę mnie pocieszyła z ta dieta, bo ja jeśli chodzi o kalorie, typ jedzenia to dieta LE, zdarza mi sie zjeść pomidora,ziemniaka, banana. Jakoś nie potrafię sobie tego odmówić. W każdym razie na dzień myśle ze max 1600kcal.




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Daj znać jak znajdziesz nazwe tych badań, chętnie poczytam :-)

Która będzie testować teraz?

Imama i Ana87 kiedy wizyty?
 
Biedronka aktualnie w ciąży ale za rok chce starać się o córcię stad cały czas zbieram wiedzę ;)
Moje koleżanki tez maja corki albo parki Ahh gdzie ta sprawiedliwość :D
Dziewczyny jak Wy liczycie kalorie żeby zmieścić się w limicie dziennym 1500-1800?
 
reklama
Do góry