reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
@PrzyszłaMama87 powinnam zbierać zakłady [emoji6]
Mam niezawodny sposób na zrobienie dziecka danej plci! że ja wam wcześniej tego nie sprzedalam [emoji57] info od teścia: syna robi się w kożuchu a córkę z siekierą pod łóżkiem [emoji2]
 
Ana87 w 12 tyg :) a roznice hmm... urosly mi piersi gdzie z synem tak nie bylo,wloski wolno odrastają wiec rzadko sie golę,mialam na poczatku wysyp pryszczy na plecach.Co do jedzenia to raczej tak samo jak z synem.Szybciej mialam mdlosci i nie tylko wieczorami.Mam słabsza kreske na brzuchu,wiekszy brzuch i mocniej kopie:)

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Millo - o to nieźle masz co robić , A czemu synkowi przedszkole nie pasuje ? Tak to już jest ze się człowiek nie spieszy z wyprawka jeśli chodzi o 2 i kolejna ciążę haha :D , a przypomnij mi ty masz córkę z codziennych starań ?

Imama - to jeśli chodzi o te badanie nawet te 400€ wydać to nie ma jakiejś tragedii jak za tyle badań , W Polsce zawsze takie ceny że ... :/

Kitqa - haha tovteraz większość leci po siekiery [emoji23], mi wygląda też na chłopca główka dzidziolka Twojego :)



Ja dziewczyny jednak nie będę się teraz starać , mąż by chciał ale ja muszę trochę odżyc, odpocząć Chyba, trochę podchowac jednak najmlodszego , może być za ciężko z 3 ,ja mam swoje problemy zdrowotne i mimo że też bym chciała od razu poniekad - myslac ze jakos damy rade (psychicznie i finansowo :p), trochę zawiedziona jestem ze trzeba poczekac , ale tak sobie myślę że jeszcze się postaramy za 4-5 lat , Także pewnie wszystkie już będziecie miały swoje pociechy odchowane :) , ja tu wszystko zapisuje żeby później tylko zeszyt otworzyć :) I bum,jedyne co mi nie pasi to ta dieta [emoji14] Hehe ,

Życzę wam owocnych starań i będę tu wpadać !


Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Miciurka, szkoda ze na razie pasujesz ze starankami. Zawsze to w grupie raźniej ;) ale rozumiem tez Twoja decyzje. Zaglądaj tu do nas!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dokładnie Miciurka zaglądaj do Nas :-)
Ja mam tylko syna 8 miesiecznego, mieszkamy sami i wiem, ze bedzie ciezko ale w naszej sytuacji ciąza bedzie dobrym rozwiązaniem, ale doskonale rozumiem Twoją decyzje :-)

Gosica który masz dc? Kiedy testujesz?
 
reklama
Miciurka to teraz by musiała być ta wpadka to by odwrotu nie było hehe No ale tez rozumie. Trzeba wiedzieć czy szybko czy poczekać [emoji6] wiadomo ta ciąża trwa długo później jak ktoś chce to kp to tez ciężko wiec naprawdę dwa lata z życia wyciągnięte. Do tego jakieś planowanie i człowiek żyje tylko tym wszystkim. Ja i tak jak sobie pomyśle znowu o porodzie to odechciewa mi się wszystkiego. Tak tego się boje


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry