reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Majorcia
Kurde felek, przynajmniej 2x w tygodniu jemy wlasne wolowine, bitki, zrazy u gulasz robie. Dzis nawet mamy po rosole steka z fryrkami [emoji39] jajka je ze 3x w tygodniu, a czasem czesciej bo dodajemy jajka do roznych salatek.
I z tego moj taki wniosek ze cos tu nie gra... Odzywiamy sie chlopczykowo (z malymi wyjatkami) a chlopca nie ma:(
Dzis mielismy rozmowe o ewentulanym 3dziecku to obydwoje doszlismy do wniosku zd jakby co to dopiero za kilka lat... A ja za klika lat to juz nie bede chciala:( wiec... to byłby koniec [emoji52]
Kitqa gdyby to było takie proste to byśmy zbiły fortunę na planowaniu
Hormony to i tak tylko jeden z wielu czynników tak jak dziewczyny piszą głowa do góry jak się czegoś bardzo mocno pragnie ..... czego bardzo Ci życzę
 
reklama
Gosica - 1-2 dni przed owu to większe szanse na ciążę nie na córkę nie mylić :) , hihi

O kurde mój w sumie jajek je dużo chyba muszę mężowi ukrocic

Majorcia - To po 7dc już jak nie będzie się brało clo to można już pić czy albo clo albo mięta ? O matko biedna kobieta nie zdąży odpocząć [emoji23] , To też jakiś super plemnik że raz z zabezpieczeniem i poszło hehe :) , teraz płacze później będzie się cieszyć że tak wyszło :)





Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gosica - 1-2 dni przed owu to większe szanse na ciążę nie na córkę nie mylić :) , hihi

O kurde mój w sumie jajek je dużo chyba muszę mężowi ukrocic

Majorcia - To po 7dc już jak nie będzie się brało clo to można już pić czy albo clo albo mięta ? O matko biedna kobieta nie zdąży odpocząć [emoji23] , To też jakiś super plemnik że raz z zabezpieczeniem i poszło hehe :) , teraz płacze później będzie się cieszyć że tak wyszło :)





Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
Miciurka z Clo to do Imamy ja nie wiem
 
Miciurka nie wolno cały cykl nic brać co zaburza hormony. Nawet po ostatniej dawcę nie wolno pic herbaty miętowej ani vitex ani Saw palmetto. Tam pisała Atomic. Poprostu clo samo podwyższa sztucznie estrogen testosteron zreszta tez i nie można tego zaburzać. To by było bez sensu. Albo suplementy i zioła albo clo [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Och te szwagierki... Czemu one sa takie wredne, swojej tez nie lubie fujj (ciekawe co o mnie opowiada[emoji848]) a o tesciowej to juz nie wspomne.
Mam nadzieje ze utrzesz jej nosa [emoji1303][emoji16]i bedzie corcia piekna jak ta lala

Haha moi teściowie też mnie osłabiają. :-) im mniej mam z nimi kontaktu tym mi lepiej :-)

Przyłączam sie [emoji6]


Leeleth- testosteron obniża korzeń lukrecji, Ja chce tak samo jak Imama trochę lukrecji trochę szyszki chmielu (to samo działanie ) ale lukrecji nie mogą osoby z nadcisnisniem,

Kitqa- mąż niech je dużo czerwonego mięsa , mielone np. Łatwo wchodzi ;), No i może ćwiczenia na zwiekszenie masy mięśniowej,

Gosica-a może jakiś vitex lub castagnus by Ci pomógł na regulacje cykli, ja tak samo miałam co dziwne po porodzie mi przeszło wow... ,

Ana- takie osoby się uważa za szczęściary heheh,czyli ci dziecko w kręgosłup weszło ;) [emoji14] Hehe, ja tak miałam w 2 ciąży , wszyscy w szoku że ja w ciąży i że zaraz rodze bo do 7 miesiąca prawie zero brzucha [emoji23], ps. Szwagierka to Cię chyba zje jak się dowie że córka (trzymam kciuki za córkę dalej ) może lepiej jak będzie córka to kłam że syn niech się szwagierka chwile pocieszy hehe, mój kuzyn tak zrobił wpadli z 3 dzieckiem mieli 2 synów i powiedzieli mamie że 3 syn (wiedzieli że córka będzie ) i mama taka zaskoczona taka szczęśliwa Hihi, niespodziankę jej chcieli zrobić :)

Ja tu z mężem debaty prowadzę czy tak właściwie teraz dobry czas na dzidcko , bo szczerze to mnie zamecza psychicznie te moje chłopy zwlaszcza młody (nic nie je nie pije oprócz mleka ) to wmuszanie juz mnie doprowadza do szewskiej pasji, chciałabym troszkę się odbić od dna zmienić auto i kupić dom [emoji23], bo wynajmowanie też już mnie wkurza ile się można przeprowadzać eh,

Tylko mnie trzyma ta myśl że teraz jak jeszcze mam mleko i jestem szybko po porodzie to przewaga na córkę no i wychować "krejzi bunch "na raz a później spokój :D , ciężko mi się zdecydowac - dlatego wpadka najlepsza [emoji23] hehe

Imama - jak twój mąż bral OLE? I czy brał na raz w tym samym czasie co szyszki i lukrecje?

Ja się muszę przemoc do kawy i diety , eh zmora..




Marzycielka ja się śmieje że już mam syna z lata i zimy (sierpień i styczeń) więc została mi jesień i wiosna do zaliczenia [emoji6] [emoji14] Hehe ,

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom


U mnie to tylko miesiące do odhaczania zostały, pory roku to za mało [emoji6]

Majorcia może faktycznie to przez progesteron bo te dwie rzeczy dołączyłam w tej ciąży. We wcześniejszych takich problemów nie miałam- z tym drętwieniem.
Miętę tez piłam pieprzowa ale tez pamiętać ze przy clo Żeby nie pic
Jajek ja jadłam bardzo dużo teraz całkowicie zrezygnowałam. Można same białko bo żółtko właśnie podnosi testosteron [emoji6]
Miciurka moja znajoma ma córkę 4 miesięczna i teraz poszła do lekarza bo okres miała tylko raz i szok 10 tc!! Ale ona akurat jest załamana. Podobno sex mieli tylko raz po pierwszej @ i to z zabezpieczeniem.

Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Kurczę, chyba zazdroszczę tez bym tak chciała. I w dodatku pewnie corke będzie miała.
Ja to mam wrażenie, ze wokół wszyscy same dziewczynki rodzą [emoji35]
Z wpadek, bez starań, bez trudu...
No wtf?

@Ana87 mam nadzieje, że i u Ciebie będzie dziewczynka na zasadzie łatwo przyszło, z całego serca Co tego życzę.
Nie miej żalu do siebie, bo ja tez mam ta tęsknotę za córka w sobie, w sumie sporo nas tu....

Kitqa głowa do góry w sumie jeszcze nie wiesz czy to czasami nie chłopczyk w brzuszku siedzi :)
Ja z kolei cały czas trzymałam dietę dziewczynkowa bo tylko kurczaka i indyka robię na obiad z mięs, przy tym zero bananów czy pomidorów, zero soli i ostrych potraw, sporadycznie były ziemniaki Wiec ja teraz będę musiała wprowadzić typowa Dietę LE i liczyć kalorie żeby coś z tego było. Mąż oczywiście razem ze mną zero czerwonego mięsa, jajek, tłustych potraw itd


U na tez dieta jakoś dziewczynkowa jest od jakiegoś czasu bo smak mi sie całkiem zmienił. Warzywka raczej pieczone, niż smażone, raczej w ziołach niż solone. Makarony, kasze i ryż. Z mięsa kurczak, od czasu do czasu schab lub szybka pieczona. Od wielkiego dzwonu karkówka .
Sałatki itp.

Ale może tłuszczy za dużo? Pomidory i banany bardzo lubię i z żalem sie żegnam [emoji30]



atdc9vvjktz16vlw.png
 
Leeleeth no moja znajoma raczej zakończy ta ciąże. Nie oceniam ale przykro. Wiaodmo ja tu się o moja ciąże martwię a ona dar dostała a niestety nie docenia. Nie powiem. Sama tu jest bez pomocy i to największy problem. Tez nie jest tak ze tego nie przeżyje No ale cóż....
Jeśli chodzi o banany pomidory i ziemniaki to dziewczyny nie rezygnują z tego na LE diecie. Wiem ze Atomic pisała ze jej córka to 40% z ziemniaków dieta hehe
U mnie tez prawie każda ma córkę. Jedna tylko dwóch synów ale oni z dwojke jeszcze chcą wiec napewno się im trafi. Załamki idzie dostac

Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Myślałam o tym odstępie między ciążami.... znam małżeństwo co ma 8 dzieci :-) pierwszy chlopiec potem blizniaki dziewczyny i reszta dziewczyny. Kobieta ta rodzi i zaraz jest w ciąży( nie oceniając nikogo bo kazdy robi jak chce i ona ma same cesarki lekarze nawet ostrzegają ich żeby przestali bo to juz niebezpiecxne się robi.... to nie jest jakaś patologia ze bieda i takie rzeczy oboje na wysokich stanowiskach w dobrej firmie, on podobno prezerwatyw nie uznaje bo do jakiegos stowarzyszenia neokatechumenów nalezy :-) ale koniec koncow moze cos w tym odstepie jest . Akurat taki przypadek tej rodziny mi sie skojarzyl, jak cos to nie chcialam zadnej urazic
 
reklama
Kuzynka męza miesiac temu urodzila 3 syna, ma dzieci rok po roku! W odstępy nie wierzę. Gdy jej partner dowiedzial sie o 3 synku to biedak sie poplakal. Mezczyzni tez maja uczucia : )
 
Do góry