reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja bym pociagiem musiala.dojechac, ale gdzies na sienkiewicza moznaby sie zobaczyc. I tym razem tez nie zartuje :) tak jak nie zartowalam z Toruniem! Teraz do srody jestem w wawie. W czwartek wracam wiec moze najbliższy piatek?? Albo jeszcze lepiej poniedzialek po weekendzie??? Ktos jeszcze jest z okolic Kielc i mogly/chcialby dojechac?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

A nie lepiej w Warszawie? Może więcej z nas by się zebrało... Albo najpierw Wy u siebie a potem jakoś w niedługim czasie Warszawa :)
 
Hej hej [emoji1]
Dzisiejsze usg zaliczam do udanych : Piotruś przybrał 250 g i dziś ważył juz 2350 a Olcia tez nie przybiera i waży 3280 . Różnica między nimi się utrzymuje ale przybierają na prawdę ładnie

[emoji127] 28.10.2017

Super, czyli Piotruś od małego słucha Mamy i przybiera na wadze :)
 
No właśnie czasami długo to trwa. Ale zależy też co dokładnie Ci wyszło. Spróbuj skontaktować się z Novum i zapytać czy w takim przypadku pozwolą Ci podejść do histero (bo może to nie być nic znaczącego i nie będzie przeszkadzało).
U mnie za każdym razem w posiewie wychodziła nowa bakteria. One raczej sie nie powtarzały i nie wiem czy nie był to efekt tego że nie brałam probiotyku. Zobaczę jai teraz bede mieć wymaz jak skończę antybiotyk
 
Wróciłam właśnie od lekarza.
Torbiel jedna została ale malutka i po 4 miesiącach odmawiania mi w końcu usłyszałam TAK !!!
Doczekałam się :):):):p:p:tak::tak::tak::tak::-) :):-) :):-) :) Radość przeogromna :biggrin2::biggrin2::biggrin2:
Transfer mam ustalony na 3 października :yes::yes::yes::yes::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2:
Przepraszam że ja tylko o sobie ale od paru dni tu nie zaglądałam i nie ogarniam co się dzieje...;)
Dziewczyny...jestem szczęśliwa. Mam nadzieję że to początek dobrych wiadomości
 
Wróciłam właśnie od lekarza.
Torbiel jedna została ale malutka i po 4 miesiącach odmawiania mi w końcu usłyszałam TAK !!!
Doczekałam się :):):):p:p:tak::tak::tak::tak::-) :):-) :):-) :) Radość przeogromna :biggrin2::biggrin2::biggrin2:
Transfer mam ustalony na 3 października :yes::yes::yes::yes::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2:
Przepraszam że ja tylko o sobie ale od paru dni tu nie zaglądałam i nie ogarniam co się dzieje...;)
Dziewczyny...jestem szczęśliwa. Mam nadzieję że to początek dobrych wiadomości
Wreszcie się doczekałaś!!! :) Oby w końcu zaświeciło Ci słoneczko!!!
 
Wróciłam właśnie od lekarza.
Torbiel jedna została ale malutka i po 4 miesiącach odmawiania mi w końcu usłyszałam TAK !!!
Doczekałam się :):):):p:p:tak::tak::tak::tak::-) :):-) :):-) :) Radość przeogromna :biggrin2::biggrin2::biggrin2:
Transfer mam ustalony na 3 października :yes::yes::yes::yes::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2:
Przepraszam że ja tylko o sobie ale od paru dni tu nie zaglądałam i nie ogarniam co się dzieje...;)
Dziewczyny...jestem szczęśliwa. Mam nadzieję że to początek dobrych wiadomości

Szczęśliwa Ty (przyszła mama) to szansa na szczęśliwe dzieci :). Tak trzymaj a my też trzymamy - wielkie kciuki za powodzenie transferu.
 
reklama
Do góry