reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

no! przeprosimy przyjęte. Ja tak radziłam bo mnie załatwili tak w jednej firmie w której pracowałam kupę lat nabawiłam sie nerwicy wkorpo i jak zaszłam w ciazei poroniłam zestresu na bank to do widzenia bo jest ktos tanszy za mnie juz..w drugiej firmie tez zestresowana nie chcialam l4, kąbinowałam z usg z wizytami ico? zaprosili mój dział nasz kolenie 350 km do innego miasta zeby nam wręczyc wypowiedzenia. Więc ja juz teraz patrze tylko na siebie. Żadna firma juz nie bedzie wazniejsza od mojego zdrowia i moich starań.
A mojeL4 do dziś i kontrola w środę :)
Ale dalej ciagniesz l4 czy juz nie ?;)
 
reklama
Ja też ciągne l4 od kiedy miałam torbiele i tak zostanie już do transferu. Nie muszę się nikomu do niczego przyznawać tylko cały czas mówie że to przez te torbiele ;) A jak odbiorę wynik pozytywnej bety to powiem że jestem w ciąży :) Mam nadzieję że będzie mi dane wypowiedzieć te słowa :)
Tak samo chce zrobić dalej niech myślą że mnie tak kręgosłup boli a jak ten lekarz mi nie da to pójdę do psychiatry hehe ;)
 
Kochane poniewaz grupa zostala zalozona poznym wieczorem i wiekszosc z was jeszcze nie zauwazyla postu o powstaniu grupy na fb. Dlatego tez grupa zostaje jako zamknieta do jutra tak zebyscie mogly sie do niej dodac jesli macie taka chec. Popoludniu zostanie zmieniona na tajna.
Niemartwcie sie i tak w dalszym ciagu nikt nie widzi ze do niej nalezycie z waszych znajomych
Dobranoc kochane :)
 
Kochane poniewaz grupa zostala zalozona poznym wieczorem i wiekszosc z was jeszcze nie zauwazyla postu o powstaniu grupy na fb. Dlatego tez grupa zostaje jako zamknieta do jutra tak zebyscie mogly sie do niej dodac jesli macie taka chec. Popoludniu zostanie zmieniona na tajna.
Niemartwcie sie i tak w dalszym ciagu nikt nie widzi ze do niej nalezycie z waszych znajomych
Dobranoc kochane :)
Gosiu wysłałam Ci priv abyś mnie dołączyła nie moge znaleźć tej grupy
 
Kochane grupa juz powstala nazywa sie Siłaczki :) to tak na predce wymyslone ale czekam na ewentualne propozycje zmiany nazwy.
Dzis do 23:30 bedzie ona grupa zamknieta tak zebyscie bez problemu mogly sie do niej dodac po uplywie tego czasu zmieni sie na grupe tajna i wtedy juz tylko po weryfikacji bede dodawac czlonkow :)
@Magda jestes juz dodana do grupy poniewaz ciebie mialam w znajomych z osob ktore jeszcze sa na forum a warunkiem zalozenia grupy bylo dodanie znajomego :) nie gniewaj sie
kochana a ta grupa siłaczki to z zdjeciem dzidzi jest?
 
reklama
Do góry