reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwój i nabywanie nowych umiejętności

a ja dostalam od kolezanki kojec,jest duzy i wyglada jak lozeczko tylko ze kwadratowy,Laura raczkuje w nim i sie wspina po szczeblach i ma wielka frajde a ja mam troche spokoju:tak:;-)

ja wrzucam Zuzke do lozeczka turystycznego, a wraz z nią mnostwo zabawek. Jest jej troche wygodniej niz w normalnym lozeczku bo
a) jest na kolkach i moge nim wszedzie wjechac i miec ja na oku
b) jak sie wywali to nie ma strachu ze grzmotnie glowa w szczebelki co jej sie przydarza w normalnym lozeczku

Musze tylko dokupic zwykly materacyk piankowy bo to co jest w lozecku turystycznym moze wkrotce nie wytrzymac Szaleństw Panny Zuzy... Ona staje w tym łózeczku i potrafi 10 min non stop skakac w gore i wdoł jak sprezynka. Mi sie zbiera na wymioty od samego patrzenia :crazy::baffled::eek::sick:
 
reklama
MY TEZ MAMY LOZECZKO TURYSTYCZNE ALE MALEGO TAM NIE WKLADAM BO ZA CIEMNO MA I NIE CHCE W NIM SIEDZIEC:dry:WIEC ZASTANAWIAM SIE NAD KUPNEM KOJCA:-)
 
A my szalejemy po calym mieszkaniu. :wściekła/y:
Moje dziecko wlazi wszedzie. Juz nawek z kibelku byl. :-D
A jak zapiernicza :szok: normalnie z dnia na dzien coraz szybciej.


Czy Wy tez macie problemy z przewijaniem?? :wściekła/y: Pomalu przewiniecie Go zaczyna wymagac niezlej szybkosci. Nie polezy nawet minuty spokojnie. Na poczatku dzialalo jeszcze wlozenie czegos do raczki, ale teraz juz nawet to nie pomaga. :no:
 
A my szalejemy po calym mieszkaniu. :wściekła/y:
Moje dziecko wlazi wszedzie. Juz nawek z kibelku byl. :-D
A jak zapiernicza :szok: normalnie z dnia na dzien coraz szybciej.


Czy Wy tez macie problemy z przewijaniem?? :wściekła/y: Pomalu przewiniecie Go zaczyna wymagac niezlej szybkosci. Nie polezy nawet minuty spokojnie. Na poczatku dzialalo jeszcze wlozenie czegos do raczki, ale teraz juz nawet to nie pomaga. :no:

mój tez był w kibelku, obmacywał kostkę domestos:-D
a przewijanie to sztuka uprawiana na czas
 
Nie martwcie sie potem bedzie ejszcze gorzej;-) bo malenstwo bedzie ciekawe co tam w tej pieluszczce jest i akurat jak edzie kupa to trzeba tam wsadzic reke podczas przewijania :tak:;-) nie wspomne juz o tym ja wasze malenstwa odkreyja ze potrafia sie rozebrac.......wtedy sie bedzie dzialo:-p:rofl2::happy2:............nie zebym was straszyla ...ale;-):-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama
a przewijanie to sztuka uprawiana na czas
... u nas jest to samo :dull::tak::-D
Nie martwcie sie potem bedzie ejszcze gorzej;-) bo malenstwo bedzie ciekawe co tam w tej pieluszczce jest i akurat jak edzie kupa to trzeba tam wsadzic reke podczas przewijania :tak:;-) nie wspomne juz o tym ja wasze malenstwa odkreyja ze potrafia sie rozebrac.......wtedy sie bedzie dzialo:-p:rofl2::happy2:............nie zebym was straszyla ...ale;-):-D:-D:-D:-D:-D
... hahaha ... a widzicie to narazie nie mamy jeszcze wcale aż tak źle :-D:-D:rofl2::rofl2:;-)
 
Do góry