reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Kasia szczerze mówiąc to był twój facet ale może i dobrze że tak to się skończyło właśnie teraz bo na takiego hama i gbura nie zaslugujesz! Każda z nas zasługuje na dobre traktowanie przez partnera i na wsparcie a nie takiego kogoś nikogo. Głowa do góry mimo wszystko, musisz być silna dla siebie i dla swoich maluchów :-) w nas masz wsparcie

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A swoja driga ja ze swoim sie tez wcziraj poklocilam. Nie dziwie mu sie bo i tak wytrzymywal moje nastroje a niestety od dluzszego czasu jestem straaaasznie nerwowa. Byle pierdola a ja juz zla jestem jak nie wiem
 
Wszystko było dobrze dopóki mu nie zwróciłam uwagi. Jego była nie ma z tym nic wspólnego.
O ciazy wie od początku.
Dzieci być może już nie zobaczy.

Zresztą zanim wyszłam usłyszałam ze on też ma z kim się lajdaczyc.

Zawsze byłam dla niego nikim. Nie miałam dla siebie 20 min zeby się chociaż wyłapać bo zaraz pretensje bo dziecko marudzi..


Napisane na SM-G360F w aplikacji Forum BabyBoom
strasznie współczuję.tez przerobilam takiego pana.teraz jest Ci pewnie strasznie ciężko ale pamiętaj czasem nie ma tego złego co by na lepsze nie wyszło.my kobiety jesteśmy dużo silniejsze a oni zawsze potem żałują tylko czasu się cofnąć nie da.bedzir dobrze.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kasia głowa do góry. Miałam kiedyś podobnie Nie powiem że było łatwo ale patrząc teraz to była najmądrzejsza decyzja w moim życiu – to żeby się rozstać. Są faceci którzy nie zasługują na nic. Los się jeszcze do ciebie uśmiecham i będziesz się łajdakowi prosto w oczy śmiała. głowa do góry najważniejsza jesteś ty i twoje dzieciaczki a tyle ch..... Jeszcze wróci na kolanach i wtedy powinien dostać porządnego Kopa w dupę !!!
 
On musi placic Tobie alimenty. Najlepiej poradz sie adwokata. Jezeli rozwod to i tak podejrzewam ze bedzie z jego winy. A nie wiem czy mimo wszystko nie musi placic za Twoje wizyty badania itp w czasie ciazy skoro nie pracujesz
 
Zostałam bez kasy. Nie pracowałam teraz też nie pracuje. Nie wiem co dalej ze sobą zrobię.

Napisane na SM-G360F w aplikacji Forum BabyBoom
może się jeszcze jakoś dogadacie.no chyba że masz już dość i nie chcesz to tak jak koleżanka mówi będzie musiał płacić alimenty na Ciebie i dzieci. tym bardziej że teraz jak jesteś w ciąży (a sama sobie tego dziecka nie zrobilas) to nie masz nawet możliwości podjęcia pracy

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
On mi grosza nie da. Bo po co? on ma ważniejsze wydatki. Samochód, samochód i jeszcze raz samochód. Wiele razy chciałam iść sobie coś kupić albo małemu. Tylko słyszałam: nie mam teraz kasy. Muszę samochód zrobic. To i to kupić... a to co miał kupić to zazwyczaj były narzędzia dla ojca albo jakieś części do maszyn rolniczych.. Na to zawsze musi być. Ja mogę chodzić w starych ubraniach w które się nie mieszcze. Ważne zeby jego ojciec miał sprawny sprzęt...

Napisane na SM-G360F w aplikacji Forum BabyBoom
no to sprawa sądowa o alimenty i może sobie samochód naprawiać ale najpierw musi płacić alimenty.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
To w takim przypadku jak agakom pisze sprawa do sądu i będzie płacił alimenty na dziecko tak i na ciebie bo nie pracowałas i w ciąży jesteś...
Przykro mi ze tak się u ciebie potoczyło. A skoro zawsze miał cie za nic to teraz na pewno będzie ci lepiej niż z nim

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dokładnie. Nie ma co unosić się dumą bo oni tylko na to czekają. Niech bierze odpowiedzialność za swoje czyny. A jak nie to komornik się o to postara. Przykre, że jesteśmy czasem do tego zmuszone, ale jak się nie da po dobroci...
 
reklama
To w takim.razie chyba powinnaś jak najszybciej udać się na konsultacje do lekarza. Nawet jeśli twój lekarz nie ma w najbliższym czasie możliwości by cie przyjąć to bym próbowała dodzwonić się do niego osobiście by telefonicznie chociaż się skonsultować. Bo faktycznie taki wynik w 5tygodniu który powinien być w 20 to sporo za dużo. Ewentualnie bym poszła nawet do rodzinnego o poradę.

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
Wysłał mi email, że może ciąża mnoga:errr:
 
Do góry