reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

@Margana a jaki powinien być prawidlowy przyrost po 72h? Po 48h minimum 66% a co do 72h to nie wiem sama bo różne źródła różne normy podają. Pojdę na betkę przed 9 jak mloda do szkoly wyjdzie to kolo 13 wynik powinien już być.
A co do bóli podbrzusza, ktore juz wprawdzie mniej intensywne ale czasami się pojawiają, szczególnie kłucie prawego jajnika i rozciąganie macicy, warto mieć pod ręką nospę? Cieplego podbrzusza już nie mam dzisiaj. Tylko to rozciąganie macicy wyraźnie czuję.

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
 
reklama
Żeby iść na L4 trzeba wrócić z macierzyńskiego do pracy na przynajmniej 1 dzień :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Jedna kobitka u mnie w pracy właśnie z wychowawczego wrocila aby na jeden dzien i dzien pozniej juz byla na kolejnym L4 bo znowu była w ciąży.

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
 
@Margana a jaki powinien być prawidlowy przyrost po 72h? Po 48h minimum 66% a co do 72h to nie wiem sama bo różne źródła różne normy podają. Pojdę na betkę przed 9 jak mloda do szkoly wyjdzie to kolo 13 wynik powinien już być.
A co do bóli podbrzusza, ktore juz wprawdzie mniej intensywne ale czasami się pojawiają, szczególnie kłucie prawego jajnika i rozciąganie macicy, warto mieć pod ręką nospę? Cieplego podbrzusza już nie mam dzisiaj. Tylko to rozciąganie macicy wyraźnie czuję.

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
Warto miec nospe
 
Tym to się w ogóle nie przejmuj:) byli mają to do siebie, że są byli więc ma szczęście ich zdanie nie musi Cię jakoś szczególnie interesować [emoji16]
Jego zdanie to generalnie mam w głębokim poważaniu, ba jak ostatnio córkę zabierał na weekend to powiedzial zebym powaznie przemyslala to co robię itp itd ogólnie działa mi na nerwach. Oboje z M myślimy,że ojciec Laury jest po prostu zazdrosny bo ciągle jest sam.

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
 
@Elodia po 72 godz niby ma byc 110%, ale u mnie bylo wiecej i tez ok. Jak bedziesz miala wynik to mozesz sobie wyszukac kalkulator bety i tam sa widelji, w ktorych niby ma sie miescic przyrost.

Co do no spy to slyszalam eozne opinie. Sama nie wiem co myslec.

Napisane na LG-M250 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Margana wyliczylam naprędce,że 110% przyrost to w moim przyadku byloby 112.98. Zobaczymy zatem jutro. Jak będzie 112 lub więcej to będzie chyba ok. Dam jutro znać co wyjdzie.

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
 
Do góry