reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Chociaż z ta woda to nie wiem jakie ilosci i czy juz mozna bo Filipek jest malusi ale my jak po 2 tyg przeszlismy calkowicie na mm to pediatra kazal dopajac ale wtedy tez bylo lato, upal.. moze jednak sie wstrzymaj. Nie chce zle doradzic. Czy bedzie do was przychodzić polozna srodowiskowa? Moze ja podpytaj?
 
reklama
W środę mam wizytę to zapytam.
Położna nie będzie przychodzila bo stwierdziła że za daleko jej do nas haha

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
 
Kochane dziękuję za rady [emoji11]
Podaje wodę 2x dziennie i dodatkowo robię chudsze mleko. Miarka na 40ml zamiast 30 i w nocy pojawiła się trochę lepsza kupka [emoji1][emoji1][emoji1][emoji1][emoji64]
Mam nadzieję ze szybko się unormuje

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
 
Cześć Dziewczyny. To moja trzecia ciąża, ale nigdy w poprzednich nie ważyłam tak dużo :O Mam sporą otyłość, i martwię się, że nie wiadomo ile teraz przytyję :/ Podpowiecie mi może coś? Dużo przytyłyście w swoich ciążach? Przy wzroście 172, ważę 98 kg. :(
 
Colorado i jak tam? @ się pojawiła?

Ostatnio mam wrażenie, że los się na mnie uwziął albo wyolbrzymiam przez hormony.. Wszystko idzie nie tak, wszystko się układa nie po mojemu.
Nawet w głupim kominku dziś nie mogę rozpalić bo mi wciąż gaśnie!!!!
Jutro mam wizytę u gin i miałam całą listę badań. Miałam jechać w sobotę, ale zapomniałam że święto. Więc dziś wstałam wcześnie, uszykowałam się i co? I mój samochód nie odpalił ;/;/;/ akumulator pusty.. Nie zrobiłam badań i jutro spalę się ze wstydu u gin.
Jestem zła. Wściekła. Jestem chodzącą bombą zegarową.

Jedyna pozytywna rzecz mały kopie jak szalony i zawsze jak jestem zła to mnie uspokaja..
 
redavecad witaj!
Każda przechodzi ciążę inaczej, każda też przytyje inaczej. Jedne będą miały 20kg na plusie a inne 3kg.. Nie martw się na zapas. Dbaj o siebie, o zdrową dietę a przytyjesz malutko i po porodzie wrócisz do formy :)
Ja mam 23 tydzień ciąży a jestem 3 kg na minusie póki co.
 
Redavecad witaj i gratulacje :) Tak jak Szafirek napisała jedz zdrowo a kilogramów dużo nie przybędzie :) A jak w poprzednich ciałach było? Ja zakończyłam ciążę na -8kg ,więc wszystko możliwe :)
Szafirek kochana głowa do góry czasem są takie dni ale jutro będzie lepiej :) A badania zrobisz następnym razem nikt Ci za to nie zabije :)
 
Dzień dobry wszystkim przy poniedziałku. Nie wiem jak wy, ale ja zanim byłam w ciąży słyszałam często, że to najpiękniejszy okres w życiu kobiety. I owszem fantastyczne jest to czekanie na pierwsze ruchy, usg itd. Ale ja mam wrażenie, że w ciąży zaczęłam się sypać... Mdłości, ciśnienie, wczoraj wizyta na IP bo bolał mnie masakrycznie brzuch na dole po prawej stronie, a badania nic nie wykazały... Nie wiem czy tylko ja tak mam i co o tym myśleć...

oar8csqv8ix8xnq7.png
 
reklama
Do góry