reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

22+4.jpg

Wielorybek z małym rybiątkiem :)
 

Załączniki

  • 22+4.jpg
    22+4.jpg
    40,5 KB · Wyświetleń: 427
reklama
Nie wiem jak wy, ale ja zanim byłam w ciąży słyszałam często, że to najpiękniejszy okres w życiu kobiety. I owszem fantastyczne jest to czekanie na pierwsze ruchy, usg itd. Ale ja mam wrażenie, że w ciąży zaczęłam się sypać... Mdłości, ciśnienie, wczoraj wizyta na IP bo bolał mnie masakrycznie brzuch na dole po prawej stronie, a badania nic nie wykazały... Nie wiem czy tylko ja tak mam i co o tym myśleć...
Jej jakbym czytała o sobie..
Miałam mieć piękne gęste włosy, cudną cerę, cieszyć się każdym dniem i bić szczęściem z daleka. Tymczasem wymioty utrudniały mi życie, włosy lecą garściami, plecy mam jak po wojnie, wciąż mnie boli głowa albo żołądek, od kilku dni męczy zgaga, palce puchną jak baloniki, kręgosłup odmawia posłuszeństwa, biodra w nocy bolą. Jak ktoś mówi że ciąża to taki piękny stan, odpowiadam, że ja tam mam ochotę testament pisać bo nie wiem ile jeszcze wytrzymam..
 
Szafirek, dziś 29dc, dostałam narazie niedużego plamienia, może się rozkręci, bo brzucho mnie cały czas boli. Jak nie rozkręci się, zrobię test na wszelki wypadek.

Kurde, faktycznie kiepski dziś dzień masz :( wysyłam Ci przytulańca na pocieszenie! Czasem tak jest, że wszystko się wali.

Piękny brzusio [emoji4]

Redavecad, witaj [emoji4] ja w kwestii wagi w ciąży nic jeszcze nie mogę powiedziec, ale dziewczyny są tu kompetentne w temacie [emoji16]

Który tydzień? [emoji4]

Paula, trzymaj się dzielnie [emoji9] czego spodziewać się po świecie, który pokazuje kobietom, że macierzyństwo to tylko uśmiechy bezzębnego uradowanego bobasa i małe słodkie buciki, a po ciąży wygląda się lepiej niż przed [emoji16]
Mam nadzieję, że będzie lepiej [emoji9]


Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale jak zrobic by nie przytyć? A jeszcze schudnąć :)
W dwóch ciazach tylam bardzo dużo.. w pierwszej 30kg, w drugiej 20, ale nie miałam takiego startu.
 
Szafirek śliczny brzusio :) A jakie długie włosy aż zazdroszczę ;)
Redavecad trzeba jeść z umiarem oczywiście jak są zachcianki to nie odmawiać sobie ich dużo ruchu.U mnie to jakoś samo tak leciało a jadłam bardzo dużo słodyczy w ciąży i niczego sobie nie odmawialam a waga spadała.
 
Szafirek śliczny brzusio :) A jakie długie włosy aż zazdroszczę ;)
Redavecad trzeba jeść z umiarem oczywiście jak są zachcianki to nie odmawiać sobie ich dużo ruchu.U mnie to jakoś samo tak leciało a jadłam bardzo dużo słodyczy w ciąży i niczego sobie nie odmawialam a waga spadała.
Dziękuję :*
Mogę z Wami zostać w tym wątku? Na pewno przyda mi się jeszcze wsparcie :)
 
reklama
Ale jak zrobic by nie przytyć? A jeszcze schudnąć :)
W dwóch ciazach tylam bardzo dużo.. w pierwszej 30kg, w drugiej 20, ale nie miałam takiego startu.
Ja schudłam bo wymiotowałam i to bardzo.. Ale już nadganiam :p
Nie będę się wypowiadać za dziewczyny, ale zbilansowana i zdrowa dieta przede wszystkim :)

Jasne, rozgość się :D
 
Do góry