reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

reklama
Redavecad, jasne, zostawaj [emoji9]
Napisz nam coś o sobie :)

Szafirek, może warto faktycznie skrócić włosy, w końcu odrosną i zagęszczą się :) ja mam taki plan ścięcia dość mocnego włosów w przypadku ciąży. Lubię krótkie fryzury, ale teraz mam takie sięgające trochę za podstawę szyi [emoji4]

Może jest jeszcze szansa, poczytałam na internecie znowu o tych plamieniach. Od rana się nie rozkręciło, a wcześniej nigdy takich plamień nie miałam. Wręcz przeciwnie, zalewało mnie :/ no nic, zobaczymy :)

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Redavecad witaj! W jakim wieku masz dzieciaczki? Gratuluję trzeciej ciąży. A wagą się nie przejmuj bo wcale nie jesteś jakaś wielce otyła. Przy 178 cm wzrostu te twoje 98 kg to prawie nic;) Ja przy 157 cm mam 87 kg... ehhh.... no a w ciąży jeszcze nie jestem ;)

Szafirek śliczny brzusio :)
 
Zobacz załącznik 829175
Wielorybek z małym rybiątkiem :)
Super :)

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
 
Ale jak zrobic by nie przytyć? A jeszcze schudnąć :)
W dwóch ciazach tylam bardzo dużo.. w pierwszej 30kg, w drugiej 20, ale nie miałam takiego startu.
Hej. Witaj.
Po prostu trzeba zdrowo jeść. Wcale nie więcej z racji ze jest się w ciąży. Ja przytylam ok 12kg i 10dni po cc mam już wagę startową. A w 1 ciąży po prostu zarlam..... przytylam 26kg i spadło tylko 10....

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
 
Córa ma prawie 7, a syn prawie 4 lata :) Boję się okropnie, że pojdę na rekord w tyciu, bo chodzi za mną i słodkie, i fast foody, póki co się nie daję ;) A coś więcej o mnie? Jestem młodą mamą (przynajmniej tak się czuję ;)), mam 28 lat, pochodzę z Podhala.
 
reklama
Witajcie Kochane!

Redavecad, witaj serdecznie i gratuluję ciąży :) ja jestem na etapie starań więc powiedz proszę ile miałaś cs? :) Twoja waga to dla mnie marzenie, więc nie jest tak źle :)

Szafirek, Paula przytulam Was mocno i mam nadzieję, że samopoczucie będzie zaraz lepsze [emoji8][emoji8][emoji8]

Szafirek, ślicznie wyglądasz z brzuszkiem [emoji7][emoji7][emoji7] a włosy też bym niestety radziła podciąć... związujesz na co dzień? To też bardzo osłabia.

Mimi, jak tam kupki Filipka? :) Rozwaliłaś mnie położną, która ma za daleko [emoji23][emoji23][emoji23]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry