reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Mimi, jak zdjęcie szwów? Jak macie się z maluszkiem? :)

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
Zdjęcie szwów trwało z 3min i nic nie bolało [emoji5]
My dziś zaliczyliśmy dwór ale tylko 5 minutek [emoji1]
1510665848-8d5ed5ebf8ddc2ae-aaaaaa.jpeg


f2wl2n0a5jm4l1ng.png
 
reklama
To super Mimi, że bezboleśnie [emoji4] cudny maluszek! Ciasteczkowy potwór [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie jestem za oszukiwaniem lekarzy, ale nie dość że poszłam dziś bez wyników to jeszcze waga.. Jakoś mi wstyd było.
600g. ... pamiętam jak mój miał tyle dopiero co hehe
Super ze wszystko dobrze . A wybraliście już imię?
A pamiętasz w którym tygodniu tyle miał?
Wciąż się wahamy, ale zauważyłam że zaczęliśmy do brzucha mówić Antoś więc pewnie tak zostanie :)
A malutki cudny:) ten smok taki duży się wydaje na tej maleńkiej buziuni :) <3
 
Nie jestem za oszukiwaniem lekarzy, ale nie dość że poszłam dziś bez wyników to jeszcze waga.. Jakoś mi wstyd było.

A pamiętasz w którym tygodniu tyle miał?
Wciąż się wahamy, ale zauważyłam że zaczęliśmy do brzucha mówić Antoś więc pewnie tak zostanie :)
A malutki cudny:) ten smok taki duży się wydaje na tej maleńkiej buziuni :) <3
Nie pamiętam. Moja gin tak tylko orientacyjnie mówiła ale nigdzie mi nie zapisywala tego

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
 
reklama
Do góry