reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Tak. Ale już schodzaca :)

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
 
reklama
Chciałam coś napisać, ale nie wiem co.
Dziś jest dzień z serii "to gdzie ten testament co go mam podpisać?"
U wszystkich pada śnieg a u mnie nie. Też chcę śnieg.
Dziś koleżanka na pytanie jak radziła sobie z zgagą w ciąży odpowiedziała, że nie miała zgagi. Zapytałam ją o inne objawy ale odpowiedź również brzmiała, że innych objawów brak. Moje pytanie do świata "czy ja zbieram za połowę populacji kobiet i mam wszystkie ich objawy?"
wrrr.. Bez nożna nie podchodzić.
 
Mimi wyglada jak laleczka:)
Przytulaski dla zdołowanych:)

Kasia byłam dzisiaj "u Ciebie". Ciezko zaparkować w centrum....

Oj Kattaya, u mnie pod domem pełno miejsca, więc następnym razem masz zagwarantowane miejsce parkingowe. Tyle że do centrum 20 minut szybkiego marszu;)

Szafirek u mnie też brak śniegu, a ja tak lubię snieg. Lubię zimę, lubię śnieżyce, lubię odśnieżać i lubię jeździć na sankach;). Na zgage dobre są migdały.

Mimi Twój Filipek wygląda jak z obrazka. Może brać udział w reklamach. No zakochałam się, wycałuj go od forumowej ciotki:)
 
Kasia zapamiętam. U nas póki co też śniegu nie ma i niech tak jak najdłuzej zostanie.
Nie cierpie zimy, śniegu, odśnieżania, drapania szyb, kurtek, czapek itp. Nawet wole Wielkanoc niż Boże Narodzenie.
A zgagi też nie miałam:D
 
Kochana ja ci polecam na zgage to Link do: Gelatum Aluminii phosphorici, zawiesina, 250 g - Portal Dbam o Zdrowie
Tanie i jak dla mnie rewelacja. Moja gin mi poleciła. Mówiła że nie ma ograniczeń w ilości. Jak Cię pali to bierzesz wielkiego łyka :)
O dziękuję, wypróbuje koniecznie.

Kasia migdały nie pomagają mi niestety :(
Ja też lubię i kocham jak tak chrupie pod nogami kiedy się idzie na spacer i jest tak wtedy jasno i jeszcze lampeczki świąteczne są.. Policzki wtedy są tak zmarznięte że ich nie czuć, ale to nic!

Ka łączę się w bezśniegowym bólu.
emoji173.png


kattaya a ja wręcz przeciwnie- uwielbiam święta, ubieranie choinki, zapach pierniczków, mój ciepły zimowy szal i czapkę z pomponem! :D
 
Szafirek lubię Twój post po stokroć :)
Uwielbiam świąteczne zamieszanie, porządki, wypieki, ubieranie choinki. Nawet sprzeczki w tym czasie są przyjemne:). A piosenki świąteczne lecą u mnie w domu już od 6 grudnia:). Kolędami też wszystkich zadreczam ale od Wigilii :). Mam już nawet listę rzeczy, które będę gotować czy piec na święta. Chciałam też wziąć Filipa na ciężarówkę Coca coli, ale jak na złość w tym roku u nas nie mao_O
 
Dziewczyny, łączę się z Wami w zamiłowaniu do świąt i zimy :) uwielbiam świąteczne dekoracje, wybieranie prezentów i przygotowania :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No to zazdroszczę dziewczyny. Mi moja córka nawet ostatnio mówi: mamciu spróbuj coś dobrego z tej zimy dla siebie wyciagnąć, tak się nie da życ.
A ja najchętniej pod koc i w sen zimowy do marca.
I zapomniałam jeszcze o jednej rzeczy: nienawidzę palenia w piecu. Ale pewnie części z Was ten przykry obowiązek nie dotyczy.
 
Do góry