reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Znalazlam chwilę na forum. Filip jest coraz bardziej absorbujacy i brakuje czasu na wszystko.
Mimi u nas problemy z kupka były ok miesiąca. Podawałam wtedy przed lub po jedzeniu 2 łyżeczki wody. Jeżeli to nie pomagało to dawalam laktuloze. Jeżeli cały czas będziecie mieć problem z kupka to spróbuj zmienić mleko.
Miałam więcej popisać ale Książę mnie wzywa.... eh...
 
reklama
Wczoraj zrobił ładna kupkę i sporo jej było więc mam nadzieję ze działania które wprowadzilam będą skuteczne [emoji4][emoji123][emoji123][emoji123]
Od wczoraj podaje też dicoflor.

No położna jest niezła haha
Jutro mamy wizytę w przychodni to ma podejść i opowiedzieć coś o szczepieniach bo podobno trochę się pozmienialo

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
 
Wczoraj zrobił ładna kupkę i sporo jej było więc mam nadzieję ze działania które wprowadzilam będą skuteczne [emoji4][emoji123][emoji123][emoji123]
Od wczoraj podaje też dicoflor.

No położna jest niezła haha
Jutro mamy wizytę w przychodni to ma podejść i opowiedzieć coś o szczepieniach bo podobno trochę się pozmienialo

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
Uff, no to dobrze.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie Kochane!

Redavecad, witaj serdecznie i gratuluję ciąży :) ja jestem na etapie starań więc powiedz proszę ile miałaś cs? :) Twoja waga to dla mnie marzenie, więc nie jest tak źle :)

Szafirek, Paula przytulam Was mocno i mam nadzieję, że samopoczucie będzie zaraz lepsze [emoji8][emoji8][emoji8]

Szafirek, ślicznie wyglądasz z brzuszkiem [emoji7][emoji7][emoji7] a włosy też bym niestety radziła podciąć... związujesz na co dzień? To też bardzo osłabia.

Mimi, jak tam kupki Filipka? :) Rozwaliłaś mnie położną, która ma za daleko [emoji23][emoji23][emoji23]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
O Ta ciaze pol roku. Ale to takie staranie nie staranie. Po prostu zrezygnowaliśmy z antykoncepcji, i w sumie nawet o tym nie myślałam :)
 
Szafirek, może warto faktycznie skrócić włosy, w końcu odrosną i zagęszczą się :) ja mam taki plan ścięcia dość mocnego włosów w przypadku ciąży. Lubię krótkie fryzury, ale teraz mam takie sięgające trochę za podstawę szyi
emoji4.png
Ja mam zawsze problem żeby ściąć bo bardzo lubię długie włosy i jak zetnę to zawsze ryczę, że mogłam tego nie robić :p
Szafirek, ślicznie wyglądasz z brzuszkiem
emoji7.png
emoji7.png
emoji7.png
a włosy też bym niestety radziła podciąć... związujesz na co dzień? To też bardzo osłabia.
Dziękuję :)
Raczej co 2 dzień mam związane w luźny kok i do sprzątania czy gotowania. Wolę kiedy są rozpuszczone. No ale macie rację chociaż kilka cm je podetnę, żeby odżyły.

Jestem po wizycie u gin, jak zawszy mały pokazał co mu natura dała między nogami, ale buźki nie chciał :p i znowu nie mam foto.. Przez 8 dni przytył 136 gram i teraz ma już 600gram :)
Ja troszkę oszukałam gin i powiedziałam, że mam 99 a dziś rano było 99,7 no ale... biorę się za siebie! Słodycze muszą stać się moim wrogiem a nie sprzymierzeńcem w cierpieniach!
 
Ja mam zawsze problem żeby ściąć bo bardzo lubię długie włosy i jak zetnę to zawsze ryczę, że mogłam tego nie robić [emoji14]

Dziękuję :)
Raczej co 2 dzień mam związane w luźny kok i do sprzątania czy gotowania. Wolę kiedy są rozpuszczone. No ale macie rację chociaż kilka cm je podetnę, żeby odżyły.

Jestem po wizycie u gin, jak zawszy mały pokazał co mu natura dała między nogami, ale buźki nie chciał [emoji14] i znowu nie mam foto.. Przez 8 dni przytył 136 gram i teraz ma już 600gram :)
Ja troszkę oszukałam gin i powiedziałam, że mam 99 a dziś rano było 99,7 no ale... biorę się za siebie! Słodycze muszą stać się moim wrogiem a nie sprzymierzeńcem w cierpieniach!
Trzymam kciuki :) i cieszę się, że na wizycie wszystko ok :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Redavecad, to fajnie, że tak krótko i bez spiny staraliście się [emoji4] w innym razie to siada na psychikę, jestem przykładem [emoji14]
Co miesiąc, gdy przychodzi okres, większe podłamanie [emoji14]

Szafirek, gdyby włosy mi się nie przetłuszczały i nie musiałabym ich myć codziennie, to może bym też zapuściła, ale na dodatek mam takie cieniutkie, im mam je dłuższe, to wygląda, że mam 5 włosków na krzyż [emoji16]

Fajnie, że wizyta wzorowa [emoji4] myślę, że te parę deko nie jest istotne [emoji4] u mnie u gina ciężarówki brane są do osobnego gabinetu, gdzie położna je waży, więc już z góry wiem, że deklaracyjnie nic nie ściemnię [emoji16]

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja mam zawsze problem żeby ściąć bo bardzo lubię długie włosy i jak zetnę to zawsze ryczę, że mogłam tego nie robić [emoji14]

Dziękuję :)
Raczej co 2 dzień mam związane w luźny kok i do sprzątania czy gotowania. Wolę kiedy są rozpuszczone. No ale macie rację chociaż kilka cm je podetnę, żeby odżyły.

Jestem po wizycie u gin, jak zawszy mały pokazał co mu natura dała między nogami, ale buźki nie chciał [emoji14] i znowu nie mam foto.. Przez 8 dni przytył 136 gram i teraz ma już 600gram :)
Ja troszkę oszukałam gin i powiedziałam, że mam 99 a dziś rano było 99,7 no ale... biorę się za siebie! Słodycze muszą stać się moim wrogiem a nie sprzymierzeńcem w cierpieniach!
600g. ... pamiętam jak mój miał tyle dopiero co hehe
Super ze wszystko dobrze . A wybraliście już imię?

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
 
Do góry