reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Nie wiem jak Ty masz ale ja mam takie plamienia najpierw dwa dni, że wystarcza tylko wkładka a na trzeci dzień dopiero brzuch zaczyna bolec konkretnie i leci jak z kranu więc od tego dnia zaczynam liczyć cykl.
To mam podobnie. Jednak na ogol cos sie zaczyna dziac rano,a dzis tak na noc i przez to zglupialam.
 
reklama
Dziewczyny,może głupie pytanie...Jest juz poznawo,a ja niby dostalam juz okres. Jest to na razie delikatne krwawienie. Ale czy moge to juz liczyc jako pierwszy dzień cyklu? Bo od drugiego dnia mam brac leki i w takim razie nie wiem czy od jutra czy jednak od poniedziałku...??
Mi zawsze każdy lekarz powtarzał, że pierwszy dzień miesiączki liczy się od najmniejszego choćby krwawienia, bo jakie by nie było to jednak krwawienie, ja nie czekałabym na pewno aż zacznie mocniej lecieć, tylko liczyłabym to jako pierwszy dzień cyklu
 
Mi zawsze każdy lekarz powtarzał, że pierwszy dzień miesiączki liczy się od najmniejszego choćby krwawienia, bo jakie by nie było to jednak krwawienie, ja nie czekałabym na pewno aż zacznie mocniej lecieć, tylko liczyłabym to jako pierwszy dzień cyklu
No właśnie mi dwóch moich zupełnie odwrotnie i teraz ktorym wierzyć? :)

Znalazłam wypowiedź z internetu :
"Pytałam kiedyś lekarza. On mi powiedział, że "żywa" krew miesiączkowa, regularnie i swobodnie wydostająca się na zewnątrz uznana jest za pierwsz dzień cyklu."
 
reklama
Czy któraś z was po clo czuje się jak zombie? Dla mnie tragedia jestem strasznie rozbita, mam problemy z koncentracją i do tego te wypryski na twarzy... a jeśli teraz by się nie udało (tfu tfu) to mam zacząć brać 2 tabletki.
 
Do góry