reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Jutro! [emoji23]

Napisane na VTR-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Jutro nie, ale może faktycznie w czwartek o ile dotrwam :p

No, właśnie kusi, jak cholera... ale u mnie jutro to jeszcze bez sensu. Ale w czwartek... no jakiś cień cienia cienia może dojrzę [emoji12]. Ta ostatnia prosta strasznie się dłuży.
@Beenka a ktory dc bedziesz miala w czwartek? Ja bede miec 29 dc i ok 11 dpo..
 
reklama
Ale to w czwartek to chyba jeszcze za wcześnie, nie? Bo w sumie mogłabym, ale...! :D nie wiem czy to ma sens [emoji14]

Napisane na VTR-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Jest jest a ile bedziesz miala wtedy dni do @?

f2wlk6nllyt56xuu.png

3jgxskjohplcokwj.png
 
Jutro nie, ale może faktycznie w czwartek o ile dotrwam :p


@Beenka a ktory dc bedziesz miala w czwartek? Ja bede miec 29 dc i ok 11 dpo..

Ja w czwartek dopiero 25dc, 10dpo. Ale muszę zrobić, żeby ze mnie trochę ciśnienie zeszło. I pewnie będę tak powtarzać codziennie do @ albo ||.

Bardzo liczę na ten cykl. Zaklinam rzeczywistość [emoji849].
 
reklama
Ja w czwartek dopiero 25dc, 10dpo. Ale muszę zrobić, żeby ze mnie trochę ciśnienie zeszło. I pewnie będę tak powtarzać codziennie do @ albo ||.

Bardzo liczę na ten cykl. Zaklinam rzeczywistość [emoji849].
Ja tez napaliłam sie na ten cykl strasznie... a pewnie wyjdzie dupa a nie dwie kreski.
 
Do góry