reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Ja wszstkim najbliższym powiedziałam jak tylko testy wyszły mi pozytywnie . Taka radość mnie rozpiera ze nie potrafiłam tego utrzymać w tajemnicy [emoji5]

Z pierwsza córka tez od razu wszystkim powiedziałam a teraz nie wiem jakoś mi odbija

Ja pierwszej ciazy nie robiłam w 11 tyg tych prenatalnych lekarz zrobił mi normalne usg stwoerdzil ze wg niego jest Ok wszystko i szkoda kasy wiec poszłam tylko w 20 tyg potwierdzić płeć dostałam filmik zdj no i cały opis ze wszystko Ok
Teraz już dostałam skierowanie na te prenatalne na początek stycznia przez wzgląd na ta pozamaciczna wiec pójdę


p19u9jcgq5oadwv5.png
 
reklama
To jest najwazniejsze w rodzinie i bliskich! [emoji4] Też się cieszę że w mojej rodzinie są super relacje, gdyby komukolwiek cos się działo wszyscy zwarci i gotowi z pomocą [emoji173]

Wstala śpiąca królewna 3,5h drzemki [emoji6]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Ale Co ładnie śpi. A ile ma?
 
A u mnie wiedzą wszyscy, i wiedzą, że mam problemy i dzięki temu dowiedziałam się poraz kolejny ile pomocnych osób mam obok siebie.


Dokładnie ja też od zawsze potrzebowałam ludzi do życia , a najważniejsze jak są na dobre i na źle bo takich mało, ale na szczęście mamy takich i tylko Bogu dziękować za nich:)
 
reklama
Do góry