reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

22.12 :-)

f2wlk6nllyt56xuu.png

oar8vfxm3ynusaok.png


Czyli przed samymi świętami :) fajnie :) to córcia może już się chwalić w szkole ,że będzie miała rodzeństwo:))
 
reklama
Hej Dziewczyny!

Gratulacje wizyt! :)
Elodia Gratulacje[emoji7]

My jutro z rana będziemy mówić o dziecku moim rodzicom, raczej nie będzie to dla nich zaskoczeniem bo wiedzieli że planujemy następne [emoji4] rodzeństwo moje już wie, teściom na święta powiemy :)

Córcia sobie dzisiaj zrobiła długą drzemkę...spi już od 11:40 [emoji6]
Jak wstanie dam jej obiadek i ruszamy na spacer a przy okazji do sklepu, Black Freiday i wypatrzyłam fajna poduszkę i komplet pościeli ;)

Od rana byliśmy razem z m na zakupach teraz już pojechał do pracy..

Wrócę z córcia do domu to muszę brać się za sprzątanie...jak co piątek u mnie

kurde nie wiem czy czekać na tę wizytę do 30go u rodzinnego bo mam termin bo ciągle już chorobowe....czy iść już w przyszłym tygodniu do ginekologa....czy dopiero po tym 30stym....no nic muszę to przemyśleć...

Dzisiaj zrobiłam ostatni 4 test jaki miałam, w mgnieniu oka pozytywny....objawów nie ma więc cały czas taka troszkę niepewność ;)



Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Elodia super :) gratulacje [emoji173] trzeba było słychać koleżanek jak mówiły że wszystko będzie dobrze to byś się niepotrzebnie nie denerwowała :p
 
Elidi gratulacje [emoji5]
Mi dziś hormony szaleją płakać minsie chce i nawet nie wiem czemu ...
ja nikomu nie powiedziałam jeszcze nie wiem jakoś nie potrafię narazie w pon powiem szefowi tylko i może rodzicom i córce powiemy
Ja miałam pierwsza ciąże pozamaciczna i jakoś mam strach chociaż wiem ze wszystko Ok jest teraz pozatym od mojego męża szwagierka była w 8 tyg powiedziała nam i za 3 dni poroniła nie wiem ale to mnie jakoś blokuje boje się wogole jestem poschizowana i nie zachowuje się jak normalna


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny musimy wierzyć że będzie wszystko dobrze! :)
Pozytywne myślenie jest teraz najlepsze dla naszych maleństw[emoji173]

A co do badań prenatalnych, my w pierwszej ciąży nie robiliśmy i teraz też nie będę robić :)
Wierzę że wszystko będzie dobrze :)

Kurde już ponad 3h [emoji44] i jeszcze śpi....chyba wezmę się już za jakieś sprzątanie [emoji4]
A jak się obudzi to obiad i ruszamy...

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Elidi gratulacje [emoji5]
Mi dziś hormony szaleją płakać minsie chce i nawet nie wiem czemu ...
ja nikomu nie powiedziałam jeszcze nie wiem jakoś nie potrafię narazie w pon powiem szefowi tylko i może rodzicom i córce powiemy
Ja miałam pierwsza ciąże pozamaciczna i jakoś mam strach chociaż wiem ze wszystko Ok jest teraz pozatym od mojego męża szwagierka była w 8 tyg powiedziała nam i za 3 dni poroniła nie wiem ale to mnie jakoś blokuje boje się wogole jestem poschizowana i nie zachowuje się jak normalna


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja wszstkim najbliższym powiedziałam jak tylko testy wyszły mi pozytywnie . Taka radość mnie rozpiera ze nie potrafiłam tego utrzymać w tajemnicy ☺
 
reklama
Do góry