reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

D
Kochane z jestem już po zabiegi ambrazji. O 18 dostałam takiego krwotoku i bolu, że myślałam, że umrę. Zadzwoniłam do swojego lekarza i od razu kazał jechać szpita. Przyjechałam o 19.00 do szpitala i już po wszystkim...
Dobrze, że już po wszystkim :* Trzymaj się i zbieraj siły :* Myślę cały czas o Tobie :*
 
reklama
nie właśnie, ja przez całą rozmowę nie wspomniałam w ogóle że nie chcę sterydów. Wiz wyglądała tak, że przeczytał to co zanotował ostatnio, przejrzał wyniki tego co zlecił, pomyślał i powiedział, że zaleca szczepienia. Rozmowa na temat za i przeciw poszczególnym metodom rozwinęła się dopiero po tym wszystkim, więc ja mu nic nie sugerowałam, to było w pełni jego zalecenie :)
o sterydach mówił tylko, że mi nie wolno przy szczepieniach, ja nawet do końca nie powiedziałam, że to dobrze, bo nie chcę
Przemysl wszystko na spokojnie poczekaj az emocje po wizycie troche opadna. Poczytaj w necie a jak nie bddziesz pewna to napisz mu meila ze moze sterydem j lekamk immunosupresyjnymi moznaby bylo.sprobowac. wiekszosc osob cytokiny naprawia wlasnie immunosupresja
 
Dziewczyny czy przyczyną niepowodzenia transferu może być np. Zwykle przeziębienie? Gratuluje wszystkim przyszłym mamusią!!! Dami Asia trzymajcie się dzielnie :* reszta nie poddawać się! cyc w górę i do przodu :)
 
Hej, ja chciałam wszystkim podziękować za wczorajsze słowa otuchy - nawet się nie spodziewałam, że będzie taki odzew. Jesteście kochane. Pisałam o negatywnym sikańcu w 10 dpt blastocysty, a wcześniejsze badania bety były bardzo obiecujące. Dzisiaj była 3 weryfikacja i niestety najgorsze stało się faktem - beta 2,8 Dzisiaj też lekarz mi powiedział, że być może przyczyną mógł być wirus opryszczki, który akurat złapałam. Pozostaje ostatnia próba - wstępnie ustalony styczeń. Tymczasem życzę powodzenia tym, które akurat czekają.
Tez mialam opryszczke przy nie udanym pierwszym transferze i to wyskoczyla w dzien transferu bylam tak zla,bo mam zawsze raz w roku i tez nie miala kiedy ale niewiem czy to bylo powodem niepowodzeniao_O nastepnym razem uda sie napewno:biggrin2:
 
Kochane z jestem już po zabiegi ambrazji. O 18 dostałam takiego krwotoku i bolu, że myślałam, że umrę. Zadzwoniłam do swojego lekarza i od razu kazał jechać szpita. Przyjechałam o 19.00 do szpitala i już po wszystkim...

Może dzięki temu trochę mniej fizycznie będziesz cierpiała. Przykro mi bardzo, że tak się stało.
 
Kochane z jestem już po zabiegi ambrazji. O 18 dostałam takiego krwotoku i bolu, że myślałam, że umrę. Zadzwoniłam do swojego lekarza i od razu kazał jechać szpita. Przyjechałam o 19.00 do szpitala i już po wszystkim...
Smutne to ale z drugiej strony dobrze ze juz po wszystkim teraz regeneruj sie i zbieraj sily do kolejnej walki. Tule mocno
 
Hej, ja chciałam wszystkim podziękować za wczorajsze słowa otuchy - nawet się nie spodziewałam, że będzie taki odzew. Jesteście kochane. Pisałam o negatywnym sikańcu w 10 dpt blastocysty, a wcześniejsze badania bety były bardzo obiecujące. Dzisiaj była 3 weryfikacja i niestety najgorsze stało się faktem - beta 2,8 Dzisiaj też lekarz mi powiedział, że być może przyczyną mógł być wirus opryszczki, który akurat złapałam. Pozostaje ostatnia próba - wstępnie ustalony styczeń. Tymczasem życzę powodzenia tym, które akurat czekają.
Bardzo mi przykro, ze tak sie stalo :(
 
reklama
To teraz ja zdam relacje z wtorkowej wizyty u immunologa. Wszystkie zlecone badania w kierunku chorob reumatologicznych sa super uff. Jedynie kapilaroskopia z malymi odchyleniami i plus moje rece ktore zima sa straszne. Sine z bladymi palcami i popekane i swedzaco piekace moga byc objawem Reynauda i tu dodatkowo jeszcze zlecona b2 mikroglobulina. Powtorka przeciwcial ana w labie w uck bo podobno robione najlepsza metoda.
Komorki nk na poziomie 8 czyli super. Niestety nie doczekalam sie na wizyte swoich badan cytokin ktore byly 2 dni pozniej ale cale szczescie lekarz zgodzil sie skonsultowac je meilowo tylko ciekawe ile bede czekac na odpowiedz.
Wiec wrzucam zdjecie moze wy moje kochane duszyczki pomozecie je rozszyfrowac bo to dla mnie akurat czarna magia.
Dostalam zielone swiatlo na podejscie
I juz chyba odpuszczam badania bo nie wiem czy jest jeszcze sens cos dodatkowo robic. Skoro te wyniki sa dobre. Do tego zespolu antyfosfolipidowegk brak, bialko c i s tez ok. Tylko te ana i hashimoto i mutacja mthfr i dodatkowo jeszcze pai1 w obu genach. Czyli heparynka i encorton
 

Załączniki

  • 20171129_201828.png
    20171129_201828.png
    47,5 KB · Wyświetleń: 86
Do góry