reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej, ja chciałam wszystkim podziękować za wczorajsze słowa otuchy - nawet się nie spodziewałam, że będzie taki odzew. Jesteście kochane. Pisałam o negatywnym sikańcu w 10 dpt blastocysty, a wcześniejsze badania bety były bardzo obiecujące. Dzisiaj była 3 weryfikacja i niestety najgorsze stało się faktem - beta 2,8 Dzisiaj też lekarz mi powiedział, że być może przyczyną mógł być wirus opryszczki, który akurat złapałam. Pozostaje ostatnia próba - wstępnie ustalony styczeń. Tymczasem życzę powodzenia tym, które akurat czekają.
 
Hej, ja chciałam wszystkim podziękować za wczorajsze słowa otuchy - nawet się nie spodziewałam, że będzie taki odzew. Jesteście kochane. Pisałam o negatywnym sikańcu w 10 dpt blastocysty, a wcześniejsze badania bety były bardzo obiecujące. Dzisiaj była 3 weryfikacja i niestety najgorsze stało się faktem - beta 2,8 Dzisiaj też lekarz mi powiedział, że być może przyczyną mógł być wirus opryszczki, który akurat złapałam. Pozostaje ostatnia próba - wstępnie ustalony styczeń. Tymczasem życzę powodzenia tym, które akurat czekają.
Kochana bardzo mi przykro. Jestem pewna że następnym razem napewno będzie już wszystko dobrze.
 
Mi dzis mowil, ze sa bezpieczne i nie ma raczej skutkow ubocznych, i ze dobre dla naszego organizmujest to, ze stosunkowo krotko dzialaja. A o tym ze mozna sobie zaszkodzic to mnie zaskoczylas! To teraz jeszcze twardszy orzech mam do zgryzienia... ale przynajmniej jak mi w pon gin powie to samo to nie bede myslec ze kituje. Ja sterydy chcialabym ominac, tyle tylko powiedzial ze nie wolno brac encortonu jak sie szczepi. Jak mi sie mozg nie przegrzeje od myslenia to bedzie dobrze;)
A jak z nim rozmawialas to.mowilas ze nie chcesz sterydow moze wlasnie dlatego zaproponowal szczepienia
 
A jak z nim rozmawialas to.mowilas ze nie chcesz sterydow moze wlasnie dlatego zaproponowal szczepienia
nie właśnie, ja przez całą rozmowę nie wspomniałam w ogóle że nie chcę sterydów. Wiz wyglądała tak, że przeczytał to co zanotował ostatnio, przejrzał wyniki tego co zlecił, pomyślał i powiedział, że zaleca szczepienia. Rozmowa na temat za i przeciw poszczególnym metodom rozwinęła się dopiero po tym wszystkim, więc ja mu nic nie sugerowałam, to było w pełni jego zalecenie :)
o sterydach mówił tylko, że mi nie wolno przy szczepieniach, ja nawet do końca nie powiedziałam, że to dobrze, bo nie chcę
 
Kochane z jestem już po zabiegi ambrazji. O 18 dostałam takiego krwotoku i bolu, że myślałam, że umrę. Zadzwoniłam do swojego lekarza i od razu kazał jechać szpita. Przyjechałam o 19.00 do szpitala i już po wszystkim...
 
reklama
Do góry