reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ok. Moze sie do niego jednak przekonam ;D

Transfer o 11.30.
Chyba 2dniowy. Nie wiem do konca jak to liczyc ale punkcje mialam w czwartek.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Tak to 2dniowy :) no to jestem z Tobą myslami! I wiem że łatwo mówić ale nie stresuj się to dużo pomaga :) ja fakt przy pierwszej bardzo się spielam i pamiętam to jak dziś... masakra..a wczoraj to nawet nie wiedziałam kiedy już tylko dopiero jak zobaczyłam ta kropeczke na monitorku:) i jestem dobrej myśli ale w ogóle nie myślę o wczorajszym transferze jakoś wylaczylam myślenie:) mam porównanie co było przy pierwszym transferze w Białymstoku ;)

Kciuki zacisniete ✊✊✊
 
Hej. Dziś już żadnego bólu... Wczoraj dostałam jeszcze 2 kroplówki, dzisiaj szczepienie z immunoglobuliny ze względu na moją grupę krwi i do południa wyjdę. Jestem sama w sali, żal i smutek towarzyszy. Trzymajcie się ciepło!
To ze jestes sama to akurat dobrze, masz czas przezyc na swoj sposob zalobe i nie musisz patrzec na inne ciezarne kobiety. :*
Dobrze ze juz cie nie boli. Tulam:*
 
Tak to 2dniowy :) no to jestem z Tobą myslami! I wiem że łatwo mówić ale nie stresuj się to dużo pomaga :) ja fakt przy pierwszej bardzo się spielam i pamiętam to jak dziś... masakra..a wczoraj to nawet nie wiedziałam kiedy już tylko dopiero jak zobaczyłam ta kropeczke na monitorku:) i jestem dobrej myśli ale w ogóle nie myślę o wczorajszym transferze jakoś wylaczylam myślenie:) mam porównanie co było przy pierwszym transferze w Białymstoku ;)

Kciuki zacisniete ✊✊✊
Zylwia gdzie ty ten wylacznik znalazlas??!! Tez bym po transferze se wylaczyla myslenie;)
 
@zylwia @dżoasia szczerze Wam powiem, ze sie nie stresuje jakos wielce. Nie wiem. Chyba ogolnie do mnie nie do konca dociera co i jak... jakos cale to IVF jest takie nierealne dla mnie. Niby to przechodze a czuje sie jakbym byla gdzies obok...

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zylwia gdzie ty ten wylacznik znalazlas??!! Tez bym po transferze se wylaczyla myslenie;)
Ej ja naprawdę nie wiem co się stało... pamiętam jak wyjechaliśmy po transferze z Białegostoku to cały czas trzymałam się za brzuch w myślach mówiłam żeby kropek że mną został itd. I to samo robiłam w domu, trzymanie się za brzuch gadanie i w ogóle same wiecie ..
A teraz ?? Ja naprawdę sama jestem w szoku.. wyszlam sobie wczoraj z kliniki zaczelam rozmowe z mezem o jakis glupotach i w ogole ..nie wiem jak to się stało chętnie bym pomogła ale nie mam pojęcia.. :D
 
Embriolog zapytal przez telefon. Ja mowie ze nie wiem bo lekarz mi tego nie powiedzial. A on ze to nic to zeby spytac i powiedziec w sobote.
Wiesz po punkcji ja bylan troche przydzumiona po narkozie a nigdy tego nie przechodzilam wiec nie wiem co kiedy sie ustala... a dr G sam z siebie nic nie mowi.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja miałam jeszcze przed punkcja ustalone, ze jeden będzie podawany :) to Twoje 1 podejście?
 
@zylwia @dżoasia szczerze Wam powiem, ze sie nie stresuje jakos wielce. Nie wiem. Chyba ogolnie do mnie nie do konca dociera co i jak... jakos cale to IVF jest takie nierealne dla mnie. Niby to przechodze a czuje sie jakbym byla gdzies obok...

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom

To zostań tam gdzie jesteś jak najdłużej...najlepiej do wizyty serduszkowej:)
 
reklama
Do góry