reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Wlasnie jestem no etapie czekania na transfer mojej blastki. W piatek jade odebrac moja snieżynkę. Jest to moja pierwsza procedura I drugi transfer. Pierwszy niestety klapa :-( :(.
U mnie zdiagnozowana endometrioza i niskie AMH u M bardzo słabe żołnierzyki. Mam też za sobą jeno poronienie po naturalnych staraniach.
 
Ostatnia edycja:
reklama
to jest szansa, że po ok 2h będziesz mieć :D ja tak w żeromskim miałam :D no to pozaglądam w pracy co u Ciebie :)
Dzieki. Jutro to chyba osiwieje.
Dzisiejsza beta 581,3:) wyniki mialy byc na cito, krew oddana o 9 a wyniki przed 20. TSH zrobilam na czco i przed tabletka i wyszlo 2.08 czyli mysle ze mam dobra dawkę leku. Jeju jak sie ciesze. Dziewczyny nie poddawajcie sie!!! To jest warte kazdych pieniedzy! A szczerze to czasen zaczynalam watpic czy sie nam kiedykolwiek uda
Super wynik!!!! TSH tez wydaje sie ok. :)
Rany booskie jak ja sobie nie radzę z tym pisaniem. Zobaczcie dziewczynki co zrobiłam z wcześniejszym postem i nawet nie wiem jak Kurci wpisałam swoje zakończenie. Ciekawa jestem czy ktoś tak potrafi:rolleyes::rolleyes::rolleyes:..????
Nie przejmuj sie:D
Kochana ale ty jutro masz 10dpt i pamiętaj ze nasze zarodki byly dwudniowe. Jutro beta powie prawde i ja wierze ze bedzie dobrze
A jaka beta powinna mnie "satysfakcjonowac" jutro? Tzn jaka powinna byc zeby nie byla zbyt niska (przy zalozeniu ze bedzie dodatnia)?

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny chce tylko się z Wami podzielić myślami i uciekam spać bo idę na nocke. Później będę nadrabiać wpisy

Wychodzi na to, że nawet wielki wyglądający skrzep i świeża krew nie oznacza poronienia. Wróciłam od lekarza. Dzieci rosną jak na drożdżach( 5 dni temu wskazywaly 6t5dc a dzisiaj 8 tc) , i ciąża jest wzorowa. Nie ma miesniakow czy krwiakow. Lekarz nie wie co to było. A to moje maluchy, jeden się nam chowal.


Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom

Cudownie :*
 
Dziewczyny, macie moze namiary na doktora Pasnika bo ja nie moge go znalezc! I chyba jest jeszcze jeden, dobrze pamietam? Ktos cos?
Dzisiaj dol jak stol, pierwszy dzien pracy i zderzenie z rzeczywistoscia poszlo gorzej niz oczekiwalam, wiem ze co mnie trzyma teraz to dalsza walka dlatego chcialabym jak najszybciej sprobowac jakas konsultacje z immunologiem zalatwic. Musze sie dowiedziec o co w tym wszystkim chodzic!
Kochaba wpisz w google APC LODŹ i ci sie pokaze. To jest ul. Emili szczawnickiej czy cos w tyn stylu-z glowy pisze. Bierz tylko jego pod uwage
 
Dzisiejsza beta 581,3:) wyniki mialy byc na cito, krew oddana o 9 a wyniki przed 20. TSH zrobilam na czco i przed tabletka i wyszlo 2.08 czyli mysle ze mam dobra dawkę leku. Jeju jak sie ciesze. Dziewczyny nie poddawajcie sie!!! To jest warte kazdych pieniedzy! A szczerze to czasen zaczynalam watpic czy sie nam kiedykolwiek uda
Brawo i trzymaj tak dalej!! [emoji6]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zgadzam się aspiryny w ciąży brać nie można i zaraz po transferze też bym nie brała.
Mozna. W dawce 75mg (Acard to ro samo co aspiryna). Nawet mamaginekolog pisala o tym cały artykul - jak od niedawna sie okazuje ze profilaktyka kwasem acetylosalicylowym w dawce 75mg przeciwdziala wielu powiklaniom w ciazy. Ale tylko te dawki. Nie wieksze. Ja biore bo przy mutacji mthfr pomaga.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzieki. Jutro to chyba osiwieje.

Super wynik!!!! TSH tez wydaje sie ok. :)

Nie przejmuj sie:D

A jaka beta powinna mnie "satysfakcjonowac" jutro? Tzn jaka powinna byc zeby nie byla zbyt niska (przy zalozeniu ze bedzie dodatnia)?

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana powyzej 5 jest ciaza:) a potem liczyc na prawidlowy przyrost. Ja mialam 2 zarodki podane i mialam 19,1
 
Do góry