reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja pytałam dr G o TSH bo przy pierwszej becie jak robiłam to miałam 2.5, przy drugiej 1.5 ake to wszystko bylo robione nie na czco i po tabletce a przy trzeciej zrobilsm jak Pan Bog przykazal i bylo 2.08
No ja dzis po tabletce zrobilam bo zapomnialam ze wzielam. Powtorze w czwartek. Ale TSH skacze. Ostatnio raz mialam 0.6 a 2tyg pozniej juz 1.7. W czwartek skontroluje.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do szpitala nie pojechałam bo nie chce kierować samochodem. Wzięłam leki i położyłam się do łóżka od razu jak dostałam krwawienia. Od tamtej pory cisza. Jak mój M wróci z pracy (niestety pracuje daleko) to pojedziemy na IP, żeby sprawdzić wszystko (ale krwiaka nie miałam więc to raczej nie to).
Kochana dopiero co w piątek wyleciał że mnie wielki skrzep i leciała że mnie żywa krew. Po kilku h się uspokoilo. W sobotę pojechałam na frytki no i tam w toalecie odkryłam że znowu żywa krew [emoji85] ważne że krwawienie nie towarzyszą skurcze. Ja też brałam nospe . W pn miałam USG i wszystko pięknie a maluszki zdrowe. Lekarz sam nie wiedział skąd krwawienie. Trzymam [emoji110][emoji110][emoji110] krwawienia w ciąży zdarzają się bardzo często.

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
No ja dzis po tabletce zrobilam bo zapomnialam ze wzielam. Powtorze w czwartek. Ale TSH skacze. Ostatnio raz mialam 0.6 a 2tyg pozniej juz 1.7. W czwartek skontroluje.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
No.to wlasnie ci miałam pisać ale jakos zle to ujelam. Dr G mowil zeby sie nie przejmować bo ja od razu chcialam.zwiekszyc dawke leku, bo TSH skacze i bylo widac doskonale po 48 godzinach bylo o 1 mniej
 
Hej laseczki, właśnie wracam z kliniki I oto moje dwa serduszka [emoji85] [emoji173] [emoji173]
1513093321-5818d2c5d359794d-aaaaaa.jpeg
Aaa pięknie. Pozytywnie zazdroszczę i życzę spokojnej,nudnej ciąży :-)) który jesteś dpt??
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie czy Was tez tak na piczatku ciazy bolal brzuch?? Nie jest to staly bol ale od ok tygodnia zwlaszcza w nocy daje mi sie we znaki czasem nawet obudzi...nie mam plamien, lekarz kazal brac nospe ale zastanawiam się czy to normalne
 
Do góry