reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny mam pytanie czy Was tez tak na piczatku ciazy bolal brzuch?? Nie jest to staly bol ale od ok tygodnia zwlaszcza w nocy daje mi sie we znaki czasem nawet obudzi...nie mam plamien, lekarz kazal brac nospe ale zastanawiam się czy to normalne
Mnie tez czasem.pobolewa ale nie jest to jakis straszny bol ale czysto zapobiegawczo lykam.no spe
 
10dpt dwudniowegi zarodka.
Oczywiscie nie odstawiam lekow do czwartku ale nie mam tez wielkich nadziei.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja robilam test 10dpt i byla biel. 11 dnia byla kreska a 12 dpt beta 170. Ale ja mialam 2 zarodki i wg mnie na poczatku byly ze mna dwa.

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ciekawe czy to na jakość plemników też wpływa?
Ważne że coś się u Was pojawiło. Do in vitro potrzebne jest tylko kilka sztuk :)
z tego co wiem ma pobudzić prace jąder. bo biorąc testosteron hamuje sie produkcje z jader bo dostarczyny testosteron wystarcza wiec organizm przestaje produkować a ten hcg ma miec odwrotny skutek. tylko pytanie czy tak niewielki wzrost plemników jest normalny bo musi sie to rozkrecić czy nadal coś jest nie tak...
 
reklama
Do góry