reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Czy ktoras robi zastrzyki fraxiparyny?? Tez macie problem z wbijaniem tych grubych i tepych igiel??

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom

Tak, te zastrzyki są fatalne. Ktoś kiedyś wspominał że można do insulinówek przelewać, więc kupiłam, ale one mają krótsze igły więc nie jestem pewna czy faktycznie można.
 
Matko dziewczyny ale się dzisiaj dzieje. Witam nowe koleżanki, rozgośćcie się, z nami raźniej :)
@Oczekiwanie2017 MATKO BOSKA co się dzieje? Który Ty masz dpt dzisiaj? Jak rzeczytyałam Twoją wiadomość to czułam, że na chwile mi serce stanęło!! Co z Tobą? Jesteś w szpitalu? Wiesz coś więcej? Trzymaj się, to nie może się tak skończyć ;(
@iwo333 mnie się wydaje, że jeśli beta tak dużo spadła, to tylko czekać na @ zostło i myślę, że obędzie się bez szpitala. Daj znać co powiedział lekarz
@Kurcia iskierka nadziei jeszcze się tli :*
@Joko86 ciotki chcą zdjęcieeeeeeeeee!!! Gratki :*:*:*
@Raspberry88 śliczności!! :*:* Moje największe marzenie!!
No mnie wiadomosc od Oczekiwanie rozjeb..a na lopatki i dojsc do siebie nie moge!

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak, te zastrzyki są fatalne. Ktoś kiedyś wspominał że można do insulinówek przelewać, więc kupiłam, ale one mają krótsze igły więc nie jestem pewna czy faktycznie można.
I przez te igly bola te zastrzyki a czas wklocia u mnie trwa i trwa i trwa

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Kurcia ja bym poczekała z rozpacza jeszcze te pare dni. Miałaś podane 2dniowe zarodki. Wiec powtorz bete. Mysle ze jest jeszcze nadzieja kochana.....
@Oczekiwanie2017 kochaniutka tak jak pisalam przeżywałam to samo co Ty. Do tego miałam tak silne skurcze że płakałam z bólu. Dosłownie.... Bylam pewna ze to juz koniec. Nigdy w zyciu nie miałam takich skurczy. Ale okazalo sie ze wszystko jest oki. Beta urosła i na usg wszystko rozwijało sie prawidlowo. Daj znać od razu po lekarzu bo wszystkie sie tutaj strasznie martwimy.....
 
reklama
Do góry