reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Fsh jest odpowiedzialne za produkcję plemników. Tym testoseronem mógł sobie inne hormony rozregulować.
Dobry urolog/androlog może coś zaradzi. Tylko niech ograniczy teraz tą siłkę i odstawi wszelkie odżywki.
odstawił pod groźbą separacji. on mi przez dlugi czas mowił ze to nic takiego itp. nawet jak po głupich przedtreningówkach złapałam go z wysokim ciśnieniem to cos tam wymyślał. teraz od kiedy nic bierze mniej tez ćwiczy. poza tym on zdrowo sie odżywia nie pali nie pije. tylko te ćwiczenia go tak wciągnęły. Mam nadzieje ze juz teraz zrozumiał
 
Cześć dziewczyny :)

Chciałam się przywitać, bo już od dawna Was czytuję, ale nigdy jakoś nie zebrałam się w sobie, aby się zalogować i coś napisać. Mam na imię Kasia i jestem po jednym nieudanym in vitro w sierpniu. Właśnie zaczęliśmy z mężem drugie podejście, tylko stymulacja na długim protokole. Powiedźcie mi, jak radzicie sobie z tym wiecznym stresem i napięciem... Za pierwszym razem było łatwiej, z większą nadzieją. Teraz wiedząc co mnie czeka jestem cała w nerwach.
 
Hej. Już po wizycie. Wszystko pięknie prog0.71 pęcherzyków takich na 10-11mm ładnych okrągłych na razie 13 ale jeszcze jakieś mogą podrosnąć. Endo 11 mm i piękne wg lekarza. Mówi ze będzie w czym wybierać [emoji6]Następny podglad w piątek i wtedy decyzja ale punkcja najprawdopodobnie we wtorek lub środa [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Hejka. Kiedy rozpoczelas stymulacje ? Ja mam wizyte startowa w nastepny wtorek i wydaje mi sie ze tez bede miala protokol krotki
 
Cześć dziewczyny :)

Chciałam się przywitać, bo już od dawna Was czytuję, ale nigdy jakoś nie zebrałam się w sobie, aby się zalogować i coś napisać. Mam na imię Kasia i jestem po jednym nieudanym in vitro w sierpniu. Właśnie zaczęliśmy z mężem drugie podejście, tylko stymulacja na długim protokole. Powiedźcie mi, jak radzicie sobie z tym wiecznym stresem i napięciem... Za pierwszym razem było łatwiej, z większą nadzieją. Teraz wiedząc co mnie czeka jestem cała w nerwach.
Cześć Kasia. My też zaczynamy drugie podejście i również stymulacja na długim protokole .. Tak masz rację za pierwszym razem tak się nie stresowalam .. A teraz, tylko o tym pomyśle to jestem cała w nerwach.
 
reklama
A skąd jesteś??
W Warszawie polecam dr Wolskiego, w Novum.
Tez polecam wolskiego. Diagnostyka musi byc skad . Czy nie ma zadnych innych przyczyn . Testpsteron tu nie pomogl. Witaminy daja.zajebiscie duzo ale sam fertilman to za malo. Poza tym zero saun . Roweru i jakiegokolwiek przegrzewania jader :)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry