reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kurcia, moim zdaniem powinnaś powtórzyć betę, potem skontaktować się z kliniką w związku z wynikiem. Jeśli faktycznie będzie dno i wodorosty to każą odstawić leki, czekać na @ i być może w kolejnym cyklu będziesz mogła znów podejść. Jeśli tak, to wizyta będzie w 2-3dc, jeśli każą zrobić cykl przerwy to zobaczysz kiedy dr ci każe przyjść ale ja bym poszła pod sam koniec cyklu, żeby spr jak się mają sprawy po stymulacji, punkcji itp. Ja w cyklu po cb miałam torbiel, @ się spóźniała, a jak w końcu przyszła i szczęśliwa poszłam na wizytę przed crio to się okazało, że znów przerwa... Ale takich rzeczy nie przyspieszysz, będziesz musiała dojść do siebie o prostu i podejść jak będzie wszystko grało :)
Mam jednak nadzieję, że nie będzie takiej potrzeby :* Ten wynik 0,5 raczej nie jest po ovitrellu, jednak zależy też jaką miałaś dawkę.
Mialam podwojna dawke. Dwie ampulki. Czekamy wiec do czwartku. Moze to Kurczak z opoznionym zaplonem. Moze sobie przysnal na dzien czy dwa...len po mamusi...

Spokojnie poczekaj jeszcze do czwartku, jeśli nie masz umówionej wizyty to ja bym się juz na nia i umówila i skonsultowala ewentualne odstawienie leków, nie wiem jak jest u ciebie ale u mnie w klinice jest np tak że teraz w czwartek mam betę i wizytę potem 23 grudnia też krew i wizyta, i jeśli nic z tego nie wyjdzie to wtedy odstawiam leki. Jeśli chodzi o crio to można podejść w następnym cyklu, bo o to też pytałam lekarza bo mam jeszcze mrozaka. Także spokojnie poczekaj jeszcze na drugą betę i wizytę

Dobrze rozumiem ze masz az tydzien przerwy miedzy jedna a druga beta? Czy cos pomieszalam?


Kurcia przykro mi bardzo. Jakies nikle szanse sa ze cos skoczy ale male. Trzeba sie przestawic na inne tory znowu i myslec o planie nast. Sciskam i walcz kochana dalej.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Dziekuje. Walcze. Staram sie.
Kochana konsultacja z lekarzem i jakby nie było żadnych dodatkowych przeszkód to możecie działać od razu. Ale jeszcze nie czas na takie myśli,daj jeszcze szansę Kropkowi.
:* dziekuje kochana. Oby to byl jakis cud.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Głównie bardzo kiepska morfologia nasienia, a po 1 nieudanym in vitro zrobiliśmy test HBA u małżonka, który też wyszedł źle. U mnie zmagamy się tylko z lekko podwyższonym tsh i prolaktyną oraz niską rezerwą jajnikową.
Wierzę że in vitro Wam pomoże :-) to że pierwsza próba okazała się rozczarowaniem nie znaczy,że teraz będzie podobnie. Zmiana trochę procedury i będzie pełen sukces.
 
reklama
Leczę się w Katowicach w Centrum Medycznym Angelius. Mnie najbardziej przeraża to, że znowu może się NIC nie udać, że znowu to WSZYSTKO pójdzie na marne
Trzeba próbować. Codziennie jak tu wchodzę na forum i czytam że jednej, drugiej dziewczynie się udało, to mam takie myśli, że i mi się tym razem uda ;-) wiadomo każda z nas ma czasami gorsze dni i musi się wypłakać.
 
Do góry