reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
OlaK w przyszlym tygodniu sie wybiore pewnie,choc nie wiem jeszcze.Nie wiem jeszcze jakie lekarza mam wybrac,pwenie prywatnie bede chodzic
 
Olak a brzuch cie boli bo mnie tak,ale zadnych innych dolegliwosci nie mam....
Sikoreczka no faktycznie nam sie udalo,fajnei ze razem,bedziemy sie wspierac:)
 
Witam
po długiej przerwie:-(

napewno nie nadrobie co naskrobałyscie

Iwonka wielki gratki za fasoleczke w brzuchu:-):-Dbede trzymac kciukaski za chłopczyka;-)
Sikoreczka tobie tez strasznie gratuluje:-):tak::-D

jeszcze cały czas pilnuje dzieciaczkow ale tylko do jutra bo od poniedz mały idzie do przeczkola a starszy juz do szkoły chodzi:-):-)i tylko popołudniu
bede z nimi, oczywiscie powrot ze szkoły, lekcje i te sprawy i młodszego odbierac z przeczkola bede musiała:rofl2:
 
Iwonka, dzis parę razy poczułam takie ciągnięcie w brzuchu, ale poza tym zero objawów, i dobrze ;-) Ja też do gina w przyszłym tyg.
Odezwę się w poniedziałek całuski!!
 
Hehe Trusia tak myślałam że to pomyłkowo nic nie szkodzi czasami można się pomylic!
Ja ostatnio zasypiam córcie i odpływam razem z nią:sorry2: Budzę się potem po godzinie i zupełnie nie chce mi się spac. Ale chyba pomału zacznę małą odstawiac od cyca, bo mnie ostatnio bardzo gryzie (zębole ją męczą) i do tego nauczyła się mnie rozbierac. Tylko ją na ręce wezmę to na mi myk bluzkę w górę i łapka do stanika. Jeszcze się trochę przemęczę, ale jak będzie tak dalej to chyba zrezygnuję! Idę się kąpac. Jutro rano jedziemy do teścia na urodziny. Dobrej nocki!
Ewcia a tobie owocnej nocki!;-)
 
reklama
Iwonka, serdeczne gratulacje!!!!!!!!!!!:-D:tak: Iwonka, kiedy miałaś ostatni @ i jak Ci wypada termin?

A ja... hmmm dziś zrobiłam sobie teścik i jest POZYTYWNY! Muszę się wybrać do gina i w ogóle, i wtedy wstawię sobie suwaczek. Ostatni @ miałam 11 sierpnia i wyliczyło mi termin na 18 maja.

Przyznam jednak że obleciał mnie strach okrutny jak ja sobie poradzę ze wszystkim i w ogóle :szok::baffled:

No to również GRATULACJE, ale nam tu poziom hormonów się podnosi ;-):-D
Ewcia OWOCNEJ nocki

Polska - Portugalia 2 - 2
U nas leje :baffled:.
Dobranoc.

 
Do góry