reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy, sklepy internetowe, gdzie mozna kupic?/gdzie kupilyscie/ rzeczy dla dzidziusia

Magdzik9111

Fanka BB :)
Dołączył(a)
15 Listopad 2017
Postów
253
Dziewczyny brakuje mi wątku w ktorym bedziemy mógły polecac sobie sklepy internetowe, sklepy stacjonarne a takze uzytkownikow na allegro godnych uwagi , aby robic zakupy dla naszych dzodziusiow. Ponadto pokazujcie co kupiłyście. Co waszym zdaniem warto kupic
 
reklama
Jak sa tu panie z UK to ja naprawde polecam Primark na te poczatkowe miesiace - maja piekne ubranka, jak sie przypatrzycie to spokojnie znajdziecie takie tylko bawelniane i kosztuja po £1-3, czyli nic w porownaniu z H&M i innymi takimi. A jakosciowo sie sprawdzaja, bratowa nakupila i takich z lepszych sklepow i Primarku, a nie widac roznicy w tym, jak sie zachowuja po praniu itp.

A do akcesorii polecali mi ludzie Mothercare, bo jak patrzylam na wozki na internecie to mi szczena opadala jesli chodzi o ceny, a Mothercare ma podobno calkiem dobre ceny. Musze pojechac i sprawdzic w przyszlym tygodniu. Bratowa kupila wozek (3 czesci i przewijak gratis) za £1400 przez internet gdzies, porzadny, no ale taka cena :o Smialam sie z meza, bo on samochod kupil za £700 :D:D:D:D 'Dziecku bardziej sie powodzi niz tobie'
 
Bylam wczoraj w pepco, jest tyle pięknych rzeczy dla noworodkow i to naprawde tanio, polspioszki bawełniane za 7 zl mozna juz kupic. I to naprawde sliczne kocyki za 20 zl. Tak mnie korcilo zeby kupic, ale powstrzymalam sie narazie na topie jest. Biała komoda, tylko niestety ciezko znalezc taka ktorej glebokosc bylaby wieksza niz 30 cm.
 
Hej, co prawda jestem sierpniowa ale zajrzałam do Was przypadkiem bo tytuł wątku był kuszący :) Za zakupy jeszcze za bardzo się nie zabieram ale wczoraj w Lidlu upolowałam zestawy 2x body z długim rękawem i 2x spodenki. Każdy po 20 zł. Wydaje się, że dość dobrej jakości bawełna, bez problemu da się znaleźć unisexy, nie pstrokato różowe ani z wzorem w koparki.
 
reklama
Do góry