reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

A ja dzisiaj zaszalalam na zakupach, oczywiście przez Internet. Znalazłam na fb.grupę gdzie dziewczyny sprzedają używane ubranka ale w super stanie tak przy najmniej na zdjęciach wygląda zobaczymy jak faktycznie gdy przyjdą. Wtedy wstawię zdjęcia :-)
 
reklama
Ja dziś po zwykłej wizycie, i z sikawki chyba zrobiła się pipka :)
Na poprzednich badaniach lekarz podejrzewał chłopaka, dziś pewność stracił i na 80% dziewczyna.
Mam nadzieję że potwierdzi się 29.01 na połówkowych....
to teraz będzie kłótnia o imię :D chłopak był pewny a tu zonk :)
 
Kurczę nie mam kiedy w ciągu dnia wam odpisywać :/ a przyjdzie wieczór to zapominam co która pisała.

Któraś się pytała o uplawy jak i w pierwszej tak i teraz im bliżej połowy ciąży tym mam to więcej.. i jak pytałam w ciąży z synkiem lekarki to mówiła że to normalne .

Ja nie miałam przy synku szumisia i teraz też jakoś mnie nie przekonuje żeby go kupić. Nie chce dziecka przyzwyczajać do zasypiania ż jakimiś dodatkami bo potem ciężko oduczyć. Wiem jak byłam na skraju zalamania nerwowego bo synek w ogóle nie spał i żeby zasypial to usypialam go przy cycu. Zła byłam sama na siebie że na to pozwoliłam bo oduczyc tego była tragedia ale do błędu się przyznaje mam nadzieję że teraz tak nie będzie.

Aga pisałaś o tych zajęciach ruchowych normalnie podziwiam taki zapal :)
Ja ćwiczę normalnie 3-4 razy w tygodniu ale w ciąży sobie odpuszczam [emoji14] poza tym synek funduje cała masa ćwiczeń w ciągu dnia [emoji23]

Rozmawialiśmy z mężem i chyba u nas będzie Amelia. Nic ż damskich imion nam się nie podoba :(



Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dziś po zwykłej wizycie, i z sikawki chyba zrobiła się pipka :)
Na poprzednich badaniach lekarz podejrzewał chłopaka, dziś pewność stracił i na 80% dziewczyna.
Mam nadzieję że potwierdzi się 29.01 na połówkowych....
to teraz będzie kłótnia o imię :D chłopak był pewny a tu zonk :)
zaczynają się "niespodzianki";)
 
Kurczę nie mam kiedy w ciągu dnia wam odpisywać :/ a przyjdzie wieczór to zapominam co która pisała.

Któraś się pytała o uplawy jak i w pierwszej tak i teraz im bliżej połowy ciąży tym mam to więcej.. i jak pytałam w ciąży z synkiem lekarki to mówiła że to normalne .

Ja nie miałam przy synku szumisia i teraz też jakoś mnie nie przekonuje żeby go kupić. Nie chce dziecka przyzwyczajać do zasypiania ż jakimiś dodatkami bo potem ciężko oduczyć. Wiem jak byłam na skraju zalamania nerwowego bo synek w ogóle nie spał i żeby zasypial to usypialam go przy cycu. Zła byłam sama na siebie że na to pozwoliłam bo oduczyc tego była tragedia ale do błędu się przyznaje mam nadzieję że teraz tak nie będzie.

Aga pisałaś o tych zajęciach ruchowych normalnie podziwiam taki zapal :)
Ja ćwiczę normalnie 3-4 razy w tygodniu ale w ciąży sobie odpuszczam [emoji14] poza tym synek funduje cała masa ćwiczeń w ciągu dnia [emoji23]

Rozmawialiśmy z mężem i chyba u nas będzie Amelia. Nic ż damskich imion nam się nie podoba :(



Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom


Amelia- ślicznie! :) To było moje imię numer 1 gdyby się okazało, że będzie dziewczynka :) Strasznie mi się podoba. Dla chłopca za to do tej pory nie mogę się na żadne zdecydować...
 
reklama
Do góry