reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Czyli rozumiem że jak mam cykle regularne i ogólnie nie mam żadnych problemów z tym zwiazanych to ta lukrecja jest zbędna tak ? Czy ona ma jakiś wpływ na płeć dziecka ?
 
reklama
Myślę że chodzi o regulację hormonów.
Obniża testosteron a zwiększa estrogen. Estrogen hormon żeński a więc dziewczynkowy.
Jeśli się mylę niech mnie ktoś poprawi.
 
Od dziś notuje moje testy owu... Dwa różne, jeden sławny OneStep Green i drugie Pink Ovulation test z allegro.
Przedwczoraj nie było nic, wczoraj ledwo bladzioch a dziś to co na zdjęciu.
Z racji tego że kompletnie nie wiem kiedy w ttm msc będę mieć owu (zawsze miałam miesiączkę co 30dni jak w zegarku a teraz miałam 25dni). Aż truchleje żeby testy dobrze pokazały, żeby się nie spóźnić, żeby nie prseoczyczyc itd itd itd :(
Ps ostatnia miesiączka 15/16.01
 

Załączniki

  • _20180124_184008.JPG
    _20180124_184008.JPG
    591,5 KB · Wyświetleń: 60
Ostatnia edycja:
Leeleeth- lukrecje się bierze od okresu do owulacji ja biorę 2 tabletki 450mg,może się przyspieszyć owu , tak to działa na hormony ! Dokładnie jak tu belle wkleja,

Szczypiorkowa - spokojnie te testy zielone Ci pokażą ten najciemniejszym test , także nie masz co się martwić ! :) , te drugie testy to ja kupiłam bo one lepiej mi pokażą na dziewczynkę , myślę że u Ciebie owulacja w ciągu 7 dni musi wystąpić także cierpliwie rób testy 2-3 razy dziennie i nam pokazuj ;)



Chociaż już sama nie wiem cały czas równe te testy są ,

Jabłuszkowa- tak lukrecja w jakiś sposób działa dzireczynkowo ja jej nie biorę żeby sobie cykl wyregulowac tylko właśnie na dziewczynkę bardzo dobre wyniki mają to próbuje !


Lukrecja moze ale nie musi przyspieszyć owulacje,A tak to dopiero badam co i jak :)!


Wiecie kochane chciałabym jeszcze 1 dzidcko tylko także próbuje i łapie się wszystkiego [emoji23] , jeśli lukrecja ma takie wyniki to dlaczego Nie, jak coś zdam wam relacje

Kitqa-no ja z telefonu pisze to wiesz jak to z tym na brudno wychodzi [emoji23]



Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jeja laski ja juz glupieje co tu brac... napiszcie jeszcze raz co wy bierzecie a co wasi partnerzy w staraniach na corke.
Ja chyba za duzo tego lykam:eek: magnez, wapn, zurawina, wit c, kw foliowy, wit b kompleks i jeszcze wit d+k. A zamowilam szyszki i lukrecje pod katem meza...
 
Wiem Miciurka, mnie też kilka razy usunął się wpis. Powinni to jakoś inaczej rozwiązać.

Z czystej ciekawości [emoji57] szukam klinik które wykonują selekcję płci. Nawet fajnie to sobie nazwali "family balancing" :) jest jest fajna w US
Imama mówiłaś że na Cyprze jest, wiesz która to?

Napisane na WAS-LX1A w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry