reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Imama specjalnie nie szukaj, wierzę Ci :) choć może pamiętasz na jakiej podstawie obalili tę teorię?
Czytałam że kalendarz polaryzacji obliczaja m.in na podstawie wieku, gr krwi i daty ostatniej miesiączki. Może i fazy księżyca też biorą pod uwagę pies ich wie.
Dziękuję za linka zaraz sobie poczytam : )


Napisane na WAS-LX1A w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Noszzzz Kurrrr... wcięło mi mega długiego posta ale zła jestem ... już byłam przy końcu wrrrr...


Leleeth- powinno wyłapać na lh a jak tempka?

Imama- właśnie myślę czy zrobić szybkie starania przed usg czy już poczekać na po i jak będzie kilka dni do owu to wtedy się decydujemy a jak będzie bliżej czyli 1 dzień do owulacji to poczekam i lekko po zrobić starania ,

W ogóle biorę dalej lukrecje [emoji23] trafiłam na tajne forum gdzie 12 dziewczyna na 12! Się udało z córka biorąc LR!więc no przekonały mnie hahha [emoji16][emoji23],gadałam z kilkoma dziewczynami , ryzykuje a co tam [emoji23]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Olaam- jeszcze raz gratulacje super prezent dla was wszystkich ! Dziękuję za wklejanie starań ponownie ! :)

Kitqa- słyszałam o tej teorii ale też właśnie czy to nie obalone, dla mnie trochę wyciąganie kasy .. :/ ,

Ja mam lampę solna olejek lawendowy, będę otwierać okno przed staraniami,i idę na spacer , miałam zamawiać bransoletki ale jeszcze nie zamówiłam a teraz już trochę późno - kasy nie miałam hahha [emoji23],najwyżej zamówię jak nam się teraz nie uda,

Kredkaczarna-teraz to dużo jest możliwości ale wszystko mega drogie ,

Jabłuszkowa-starasz się o córkę rozumiem ?


Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
1516798826-5b7a4dc2ca4e7838-aaaaaa.jpeg
1516798837-3ecc12d59a35ffa9-aaaaaa.jpeg
1516798860-caf52ae782a57ba4-aaaaaa.jpeg


Moje tesciory ten na samym dole jeszcze mokry

Ciężko coś postanowić [emoji23]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Miciurka pisz na brudno: ) bo to nie pierwszy raz jak usuwa Ci się post, a to baaardzo denerwujące

Napisane na WAS-LX1A w aplikacji Forum BabyBoom
 
Olaam gratuluję ci z całego serca corci. Jedynak dobrze myślałam że to córcia :-)
Boże jak ja pragnę doświadczyć tego uczucia ahhh.
Miciurka a jakie działania ma lukrecja U kobiet?
 
@Miciur-ka
Temp stała tzn 36,6-7 i testy średnio a trzy dziennie robię

Pisz tu szybko jak ta lukrecja i kiedyś zacząć brać


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Lukrecja niezwykle korzystnie wpływa na nasz układ hormonalny. Badania, które były przeprowadzane w Japonii wykazały, iż to właśnie lukrecja poprawia cykle miesiączkowe u kobiet. Przede wszystkim u tych kobiet, u których owe cykle występują dość rzadko. Dowiedziono również, że lukrecja pomaga kobietom, które mają bardzo wysoki poziom testosteronu oraz zaniżony poziom estrogenu. Jak więc widać, ziele lukrecji ma bardzo dużo zastosowań. Między innymi powiększa również piersi.
 
reklama
Do góry