reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Znasz to? Dzień ledwo się zacznie, a Ty już masz na koncie przebieranie w półśnie, mycie części do laktatora i gorączkowe poszukiwania smoczka pod kanapą. Jeśli w tym chaosie marzysz choć o jednej rzeczy, która ułatwi Wam codzienność – weź udział w konkursie i wygraj urządzenia Baby Brezza, które naprawdę robią różnicę! Biorę udział w konkursie
reklama

Starania 2018

reklama
Dużo osób ten Femibion poleca, nawet tu na forum. Wcześniej brałam zwykły Folik ale miesiąc temu zmieniłam.
Ma super skład jeśli chodzi o resztę witamin no i lepiej wchłanialny kwas foliowy. Tak czy inaczej wystarczy zwykły kwas foliowy brać, ale wiadomo, że nie zaszkodzi a wręcz przeciwnie branie takiego suplementu. :)
 
Ja łykałam i nadal łykam prenatal uno. On jest dla koniec starających się i w pierwszym trymestrze ciąży

ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
Ja się teraz zastanawiam czy nie zrobić sobie badania na poziom kwasu foliowego, bo niedawno rzuciłam palenie, a wg niektórych źródeł palenie obniża wartość witamin, przede wszystkim kwasu foliowego.
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie czy mój wynik z progesteronu jest dobry 21, 03 w 4tc ?? Czy powinnam gdzieś już lecieć bo za niski ???
 
Do góry