reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Matko szalejesz.. Wszystkie juz cos maja a ja dopiero 3 spioszki i pampersy [emoji47][emoji47][emoji47]

0d1ysek2pjkx1f5v.png

Ale ja tez jeszcze nic nie mam. Czapeczke, rozek i z 5 ubranek. Ale teraz chcemy pokupowac troche bo pieniadze sie rozejda a przynajmniej bede spokojniejsza, majac wiekszosc rzeczy
Bo tak sie wydaje, a moment zleci i zaraz bedzie czerwiec :p
 
reklama
A do dzidziusia jeszcze nic nie mam ale wszystko mam zamiar zamówić w kwietniu, do czerwca będzie gotowe
 
reklama
jak pierwszy raz trafiłam do szpitala, to był sajgon, zwłaszcza że jechałam do szpitala od swojego lekarza, a nie z domu, mieszkam wysoko, bez windy, więc mąż zawiózł mnie do szpitala, tam mnie ułożyli w "jednorazowe", a mąż mnie pakował, zahaczając o sklep, bo np nie miałam kapci....

A co do kupowania torby - ja swoją uszyłam (dzień przed pierwszą integracją w pracy, w której w ogóle nie mogłam się odnaleźć, miałam doła i nie miałam ochoty nigdzie jechać... po, a właściwie na integracji się odnalazłam, i pracuję tam do dziś, i dobrze mi :D )
4a2740632a337da75e1946a981338a54.jpg
e884023486cf29c84cfe3f7494345ea5.jpg
9301f062a779d8a8547cd420055c6bf1.jpg


0d1yrjjgtd95fou3.png


No wlasnie. Facet sie nie za bardzo odnajdzie co gdzie masz i co ci potrzeba. Mnie by pewnie spakowala mama, ale po co ma sie stresowac jak torba moze lezec spakowana i nilomu nie przeszkadza :)
Tylko nie wiem jakie kupic, jedna mniejsza dla mnie a dla dziexka na pozniej na wyprawke do szpitala ? Taka dosc duza chyba ? Bo duzo rzeczy musi wejsc nie ?
 
Do góry