reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
@Never give up,
ogolnie to troche rozjechane wyniki ale probuje nie panikowac dopoki nie zobacze sie z Pasnikiem (choc kiepsko niepanikowanie mi wychodzi), bynajmniej wyglada ze w koncu ide w dobrym kierunku i licze ze niedlugo bede wiedziec dlaczego mialam viagle poronienia. Umowilam sie na rozmowe przez telefon ale ze wzgledu na to ze i tak planuje byc w Poslce to jade do niego 19 marca, mam nadzieje ze cos mi wiecej powie i ustalimy plan dzialania!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A masz jakis wydruk z wizyty u Pasnika gdzie jest napisane ze musisz miec intralipid? Ja od niego nie mialam żadnego wydruku ale może Ty coś masz
Tak ja mam wydruk... Jest tam napisane co po kolei mam brac i rowniez w jakich terminach ten intralipid. To dziwne ze nic nie dostalas... Mi kazal to pokazac mojej P. Dr z kliniki...
 
@Never give up,
ogolnie to troche rozjechane wyniki ale probuje nie panikowac dopoki nie zobacze sie z Pasnikiem (choc kiepsko niepanikowanie mi wychodzi), bynajmniej wyglada ze w koncu ide w dobrym kierunku i licze ze niedlugo bede wiedziec dlaczego mialam viagle poronienia. Umowilam sie na rozmowe przez telefon ale ze wzgledu na to ze i tak planuje byc w Poslce to jade do niego 19 marca, mam nadzieje ze cos mi wiecej powie i ustalimy plan dzialania!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Zycze Ci powodzenia... Musi byc dobrze. Trzymam kciuki. Dobrze mowic komus kto nie przechodzi tego co my zeby nie panikowac... Czasem sie po prostu nie da, jak ma sie gorszy dzien to rozne dziwne rzeczy przychodza czlowiekowi do glowy. A potem znow leoszy dzien i sie mysli ze no przeciez kiedys na pewno sie uda i trzeba walczyc... I walczymy :)
 
Zycze Ci powodzenia... Musi byc dobrze. Trzymam kciuki. Dobrze mowic komus kto nie przechodzi tego co my zeby nie panikowac... Czasem sie po prostu nie da, jak ma sie gorszy dzien to rozne dziwne rzeczy przychodza czlowiekowi do glowy. A potem znow leoszy dzien i sie mysli ze no przeciez kiedys na pewno sie uda i trzeba walczyc... I walczymy :)

dobrze powiedziane, dla mnie to jest mega roller-coaster! Ten tydzien bylam sama bo synus i maz byli w Polsce ale na szczescie juz wracaja, to moze stane na nogi latwiej.
Niestety latka leca i takie czekanie na wizyty i decyzje mecza dosc mocno, ja mam 37 lat i zastanawiam sie ile to potrwa i do kiedy starczy sil [emoji19]

Ale tak jak mowisz poki co walczymy dalej!!!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochana nie to że strasze ale ja tak miałam przy cp.
Czy beta rośnie u Ciebie prawidłowo ? Jak progesteron?
Oby było wszystko dobrze jednak jak zauważysz coś niepokojącego typu plamienie, albo dreszcze albo większy ból jedz do szpitala.
Kiedy masz wizytę?

Wizyta po 01.03:/ beta rośnie niby prawidłowo ale dolne granice normy :/ progesteron mam ciagle w normie


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry