reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

A ja już wyspana :/
Ja się obudziłam 15 minut przed budzikiem, więc w sumie nie miało sensu próbować spać ;)

0d1yrjjgtd95fou3.png
 
reklama
A tak w ogóle, to dzień dobry :)

Za chwilę obudzę O, potem jakieś śniadanie itd, odezwę się za parę godzin ;)

Kciuki za dzisiejsze wizyty [emoji106]

0d1yrjjgtd95fou3.png
 
Witajcie[emoji6]
Milego dnia zycze i powodzenia na wizytach!
Ja sie klade spowrotem[emoji3]

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
Zwykle szczepionki były gratis, ale w 2010 roku lekarze namawiali na te 6w1 płatne. Do tego rotawirusy, pneumokoki i się nazbierało.

p19uqqmzxqi22hcj.png
Ja Marysi dawałam 5 w 1 z Kacprem inaczej bo do niego mieliśmy wszystko za darmo 5w 1 i pneumokoki a on tylko w szpitalu szczepiony
 
reklama
Hej :) Dziś kończymy 21 tydzień [emoji173] już?! :szok: Matko jak to leci. Kciuki za dzisiejsze wizyty :)

Kazdea ma inaczej to moj w 7 mscu 90 cm to teraz ani 6 nie ma a juz 109 cm
1519597647-b0ee891567e59e79-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ale śliczny brzuszek i jaki już ładnie zaokrąglony :) U mnie dalej taki szpiczasty.

Witam mamusie . ja od soboty po polowkowych u tesciowej dlatego mnie mniej na forum, staram sie was podczytywac. Maly wazy 341 g ;) teras tylko czekac na wizyte w czwartek. Jak bede w domu to wstawie jakies zdjecie. Milego dnia i powodzenia na wizytach ;*
To czekamy na fotki :) Ale już duży chłopczyk :)

Witam. Ja dzisiaj połówkowe o 16.00. Już mam stresa. Z jednej strony się cieszę że już a z drugiej boję żeby wszystko było dobrze. Pozdrawiam i życzę miłego dnia
[emoji110] zaciskam :) Znacie już płeć?
 
Do góry