reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

oj biedna kajunia sie nameczy no:-( ale juz niewiele jej zostalo:tak:mysle ze juz zadnego zagrozenia nie ma i nawet jak dzieciaczki sie urodza juz teraz to bedzie wszystko oki:tak:
Ehhh ja tez mam dalej to parcie w pachwinach, ale biore nospe jak kazal lekarz co 8godzin i jest dobrze-przynajmniej moge chodzic bo wczesniej tak nie za bardzo:sorry2:
 
reklama
Kunda... Ogromniaste gratulacje.......
WOW.. super że wszystko dobrze i że masz juz synusia przy sobie:happy::happy::happy:
Buziolki dla Was:-D:-D:-D
a ja nie pojechałam z Monią do miasta
odwiozłam młodego do szkoły i poczułam się fatalnie
nie wiem co jest w kazdym razie czuję się jakby mnie walec rozjechał:cool2:
idę leżeć dalej,po syna do szkoły wydelegowałam przyjaciółkę
jak to cudownie mieć takich przyjaciół :tak:
 
Witam was kochane mamuski i sciskam mocno!!!

KUNDA co to za mieszanie na liscie??? HIhi Ciesze sie ze Adas jest juz z Wami! Gratuluje ogromnie i jestem w szoku jak szybko zaczelo sie tutaj rozdwajanie na listopadowkach!!!!

Ja juz nie bede pisala dlaczego mnie nie bylo bo to juz wiecie!!! Po 3 tygodbniach pilnowania przez meza moge do was spokojnie zajrzec i popisac troszke!!! On teraz w pracy, maly spi (oby nie za krotko) a ja pierwsze kroki skierowalam do was!!!!

Women, ktoregos razu pokazalam mezowi twoja fotke z wyborow Miss i mowie mu ze ta laske facet zostawil, a moj maz na to walnal komentarz " OSZALAL????" hihihi! Jestes piekna kobieta i powiem Ci ze moj maz to moze nie zadne cudo ale normalnie nie chwali innych kobiet!

Larvuniu gratuluje mieszkanka!!!!

Kajuniu trzymaj sie i zycze Ci tego co sama pragniesz, zeby maluszki byly juz z toba bo tak to tylko sie meczysz kochana!!!!

Lilka Wam tez gratuluje ze bedziecie miec mieszkanko!!!!

U nas troche sie dzialo! Urzadzilismy chlopcom pokoik, kupilam w koncu ciuszki na wyjscie ze szpitala dla malego, maz zrobil mi odlew gipsowy brzuszka a w ostatnia niedziele myslalam ze go udusze bo zabral nas na plywanie motorowka!!! (nasza kolezanka ma motorowke i to dosyc szybka) ja myslalam ze tam urodze bo przy wiekszej predkosci niezle rzucalo!!! ogolnie lubie takie rozrywki ale nie w 8 miesiacu ciazy i to z takimi dolegliwosciami!!!!
 
Hej dziewczynki!

Kunda
Gdzie sie wepchalas bez kolejki?? Pierwszenstwo mialy blizniacze mamy;-)
Oczywiscie ogromne gratulacje, super, ze z malym wszystko ok. Szybko wyszliscie ze szpitala:tak: Mam nadzieje, ze fotki juz w galerii:tak:

Women
mi Dorian sie kojarzy z kasiazka Oskara Wilda ¨Portret Doriana Graya¨:tak: Jak masz watpilwosci to sobie ja przeczytaj;-) A jesli chodzi o Jordanka to mysle, ze to jest kwestia przyzwyczjenia. Na poczatku pewnie wiele osob bedzie sie krzywilo, ale z czasem sie osluchaja;-) Ja mam tez duze watpiliwosci co do imion, boje sie, ze dzieci beda niezadowolone...Wlasciwie nie podjelismy do tej pory decyzji.

Larvunia
przeczytalam Twoja historie:szok: Musieliscie sie niezle zestresowac:baffled: Ale teraz to juz mozesz myslec o przeprowadzce na wlasne smieci;) Super ze udalo sie z tym mieszkankiem:tak:

Lilka
dobrze, ze u Ciebie tez sie po malu klaruje sytuacja, bo biedna tez sie nastresowalas w tej ciazy. Mam nadzieje, ze szybko te pozwolenie dotaniesz i oddetchniesz w koncu.

Pati
lez i leniu****;-) Mi tutaj bardzo brakuje moich starych znajomych na ktorych moglam polegac. W zyciu potrzebni sa tacy ludzie. ..

Krecik
moj maz tez chcial mi zrobic odlew brzucha, ale mowie, ze bedzie gdzies to stalo i sie kurzylo, az w koncu ktores dziecko wpadnie do tego i sobie krzywde zrobi;-) Zreszta za duzo gipsu by na to poszlo;-)
 
Kreciku fajnie że jesteś! :-) ale z tą motorówką to mimo wszystko fajna przygoda. Ja nie pływałam nigdy motorówką :-p

Ladina pisz jak się czujesz!
 
Ladina tenodlew to robilismy bandazami gipsowymi inie jest to wlcale takie ciazkie! Moja mama nawet sie zdziwila jakie to leciutkie a mysle, ze jak to ma byc moja ostatnia ciaza to fajna pamiatka z takiego brzuszka!!!!

Misiu przyjedz do mnie to zapewnie Ci tez taka przygode! Tato mojej kolezanki handluje lodziami a ona nimi plywa!!! hehe! Powiedzialam juz teraz ze po porodzie chetnie powtorze taka zabawe ale teraz to trzymalam caly czas moj brzusio bo balam sie ze mi dziecko szybciej wyjdzie i to na motorowce!!!
 
Misia
o dziwo po tym pobycie w szpitalu, wogole mi sie brzuch nie napina. Moze dlatego, ze tam mnie pilnowali i pilam ten paskudny magnez 6 razy dziennie:baffled: Mam wrazenie, ze teraz to do terminu wytrzymam;-)

Krecik
moze i fajna taka pamiatka, tylko gdzie ja postawic;-)? Jak znam zycie u mnie to zaraz gdzies na strychu by wyladowala a pozniej to zal by mi bylo to wyrzucic;-)
 
Ladina, masz racje to zalezy od miejsca w domku ale i od podejscia do sprawy! Ja wlasnie robie to zeby miec pamiatke, a pamiatki nie powinny ladowac na strychu albo w smieciach!!!!
Jak ktos nie chce to przeciez nie musi robic ale dla mnie to swietne wspomnienie!!!!
Fotki 3d mi nie wyszly a tak bardzo chcialam wiec pomyslalam o upamietnieniu tego w inny sposob!!!!
 
Krecik
no pewnie, ze to zalezy od podejscia;-) Ja to wogole dzikus jestem;-), niecierpie jakichkolwiek bibelotow i pierdolek, bo mam wraznie, ze mi sie kurz tylko na tym zbiera;-) Kiedys kolekcjonowlam rozne pierdoly a teraz nabralam nawyku, ze to czego nie uzywam pol roku to wyrzucam:tak: Dzieki temu w szafie mi tez nic nie zalega;-) Wczesniej mialam ubrania z przed 10 lat w szafie i ciagle myslalam, ze moze kiedys to jeszcze zaloze;-) A teraz nie mam sentymentu do starych szmat w kontener i do widzenia:-p Jakas taka mega praktyczna sie zrobilam:-p
 
reklama
Hehe, z takimi rzeczami to ja jestem podobna! Lubie miec pamiatki ale nie znosze jak ktos mi prezentuje jakies rzeczy, ktore musialabym gdzies postawic! Ogolnie nie mamy duzo maneli w domu bo z mezem jestesmy zgodni ze tego sie zbiera niesamowicie duzo i szybko!!! Jednak na brzuszek znajdzie sie u nas miejsce! A ciuchy w szafie czekaja tylko na poporodzie bo juz wiem ze wiekszosc tez wyladuje w kontenerach czerwonego krzyza!!!!
 
Do góry