reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

reklama
Witaj Pati!!!
Nikodem , fajne imie!!! A my sie dalej glowyimy nad drugim imieniem bo nie jestem na 100% przekonana do Mathiasa!!!
 
Drogie Panie, mam przyjemnosc sie pochwalic, iz od dzisiaj jestem kobieta na urlopie macierzynskim :)
Urlop ten bedzie trwal 39 tygodni, platny w kwocie 109 funtow tygodniowo :) Nie taka zla ta Anglia jest :)
 
Hej Pati,
no wlasnie, czyli jednak Nikodem;-)?

Kreciku
my tez chcemy nadac podwojne imiona, ale ja nawet nie mam pomyslu na pierwsze:baffled: Znaczy pomysl niby jest, tylko jakos brak mi przekonania:baffled: Strasznie mnie to meczy;-)
 
Dziewczyny ponad tydz mnie nie było i nie jestem w stanie nadrobic:-( ale przekaze wam wiadomosc:-)

17.09 o godz 16.08 moj maly przyszedl na swiat:-) wazył 2380 i miał 50cm, dwie doby spedzil w inkubatorze ale wczoraj wyszlismy wiec wszystko jest juz dobrze. Adas je i spi i wogole jest kochany:-)

Kunda moje gratulacje.Jejku ale masz fajnie.Cieszę sie ze wszystko dobrze i ze maleństwo jest juz z wami w domku.

Women, ktoregos razu pokazalam mezowi twoja fotke z wyborow Miss i mowie mu ze ta laske facet zostawil, a moj maz na to walnal komentarz " OSZALAL????" hihihi! Jestes piekna kobieta i powiem Ci ze moj maz to moze nie zadne cudo ale normalnie nie chwali innych kobiet!

Kurcze miło mi to słyszeć,lecz uroda nie jest żadnym wyznacznikiem.Lecz wiem ze pod sufitem tez mam poukładane.Teraz zajmę sie malenstwem a z czasem będe chciala sie zakochać na nowo,ja powiem wam ze ciesze sie ze tak sie stalo bo ten czlowiek nie załugiwał ani na mnie ani na dziecko!

Hej dziewczynki!
Women
mi Dorian sie kojarzy z kasiazka Oskara Wilda ¨Portret Doriana Graya¨:tak: Jak masz watpilwosci to sobie ja przeczytaj;-) A jesli chodzi o Jordanka to mysle, ze to jest kwestia przyzwyczjenia. Na poczatku pewnie wiele osob bedzie sie krzywilo, ale z czasem sie osluchaja;-) Ja mam tez duze watpiliwosci co do imion, boje sie, ze dzieci beda niezadowolone...Wlasciwie nie podjelismy do tej pory decyzji.
No własnie tez sie zastanawiam jak bedzie pozniej,czy beda sie smiali z imienia czy bedzie sie podobalo innym dziecia powiem wam ze cholernie trudna decyzja z imieniem.Ale narazie mam dylemat miedzy Dorianem a Jordanem.:confused:

Ja juz pozałatwiałam wszytskie sprawy
Towar przywiozłam.
Była u mnie moja przyjaciółka z kawce i ciachu,przywiozla mi ogórki kiszone ze wsi od babci och jakie pyszne mówie wam hehe.Teraz czas sie zabrać za faktury blee tyle sie ich nazbierało ze szok:szok:
 
reklama
Do góry