reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

To jeszcze to Ci pozostalo[emoji5]

Napisane na LG-M250 w aplikacji Forum BabyBoom
Albo lewatywa[emoji13]

0d1ysek2nd7i49el.png
 
reklama
Mi tez sie na boczkach robia.. Mimo ze smaruję. Ostatnio przeczytałam ze lepsze od tych wszystkich kremow jest olej kokosowy.. Muszę wyprobowac

0d1ysek2nd7i49el.png
Ja na rozstępy wypróbowalam już wszystko, gdy zaczęłam nagle tyć w wieku 20 lat. I po tych wszystkich latach, kupy pieniędzy wydanej na jakies niby super srodki mogę powiedzieć że na mnie nic nie działa. Taki mój urok. Już przed ciażą miałam pręgi teraz będzie tego więcej ;/
 
Ja na rozstępy wypróbowalam już wszystko, gdy zaczęłam nagle tyć w wieku 20 lat. I po tych wszystkich latach, kupy pieniędzy wydanej na jakies niby super srodki mogę powiedzieć że na mnie nic nie działa. Taki mój urok. Już przed ciażą miałam pręgi teraz będzie tego więcej ;/
Ja tez mam na nogach boczkach i nawet cyckach biale ale licze ze jak schudne to nie będzie rak widać. A na boczkach sie robia paskudne bordowe pregi[emoji53][emoji53]

0d1ysek2nd7i49el.png
 
Na pupie i udach tez[emoji20]

Napisane na LG-M250 w aplikacji Forum BabyBoom
Dlatego zazdroszczę facetom... Dlaczego oni nie maja rozstępów, cellulitu i nie musza być wiecznie na diecie zeby wyglądać jak człowiek eh... Mój maz tyle je że ja gdybym pochlaniala takie ilości jedzenia jak on ro bym juz ponad 100 kg wazyla... A on nawet brzucha nie ma! I gdzie tu sprawiedliwość

0d1ysek2nd7i49el.png
 
reklama
Dlatego zazdroszczę facetom... Dlaczego oni nie maja rozstępów, cellulitu i nie musza być wiecznie na diecie zeby wyglądać jak człowiek eh... Mój maz tyle je że ja gdybym pochlaniala takie ilości jedzenia jak on ro bym juz ponad 100 kg wazyla... A on nawet brzucha nie ma! I gdzie tu sprawiedliwość

0d1ysek2nd7i49el.png
Nie ma sprawiedliwosci!

Napisane na LG-M250 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry