reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tajny Zakon Toaletowców - czyli pieluchom już dziękujemy!

No to Joaśka i vici moja Dominika ostatnio też jak już zrobi i ma w pieluszce pokazuje paluszkiem na pupę i mówi bleee.
Może i u nas zaczyna się ten czas że Dominika zacznie wołać na nocniczek
 
reklama
No ja tez liczylam ze Maja sie pozegna z nocnikiem do drugiego roku zycia ale chyba nie. Jak juz pisalam na innym watku to Maja wolala juz kupke a siku tez nam sie zdazalo zrobic do nocnika. Ale wszystko co piekne szybko sie skonczylo bo po tym ostatnim szczepieniu co Maja miala ponad miesiac biegunke ze sluzem wszystko jej sie odwidzialo. Teraz nawet niechce na niego siasc :-( owszem wie do czego sluzy nocnik i wie ze cos ma w pampersie ale niechce siasc wiec dalismy jej spokoj moze sie przekona. Chociaz czasami siadzie ze mna w wc na nocnik niby sobie steka itd.... ale wstaje i zrobi kupke w pampersa albo w majty.
 
Hehe dobre mysmy dawno pozegnali sie z nocnikiem bo Victor go nie lubi:yes: ale za to mamy nakladke na sedes.Hehe jak widac mozna i z nocnikiem sie pozegnac:-D:-D
 
Cześć dziewczyny tak sobie czytam o pozegnaniu pieluszki i chyba muszę wznowić naukę nocniczkowania u mojej Niuni.Zaczęłam ja sadzać dosyć wcześnie juz w 8 mies.Nawet nam sie udawało trafiać, poznawałam po mimice twarzy i szybciutko na nocnik.Poźniej sie jej odwidzialo_Od jakiegoś czasu znów sie interesuje nocniczkiem , zapytana gdzie trzeba zrobić siusiu wyjmuje nocnik spod łóźeczka i siada, to samo przy pytaniu o kupkę ale siada na 2 sek i koniec.Dla mnie to duźo :)
Ostatnio wrzuciła klocek lego do nocnika usiadła, a jak wstała pokazuje mi co tam jest i biła sobie brawo hehe .Mam nadzieje że pożegnamy pieluszke do 2 roku, z waszym wsparciem.Pozdrawiam
 
U nas z nocnikowaniem na razie nie jest najlepiej choć ostatnio Kuba bez protestów daje się posadzić na nocnik i nawet z 5 minut potrafi wysiedzieć, zwłaszcza jak Kasia mu towarzyszy, ale jakoś nigdy nic mu sie nie udało wyprodukować. O wołaniu siku i kupki narazie nie ma mowy, bo mu nie przeszkadza jak są w pieluszce.
 
Musze wam dziewczyny powiedzieć że od niedzieli zaczynamy z Dominiką nocnikowanie,
ciężko idzie ale co tam.Już nie wiem ile rajstop i majtek się pierze.
Ale jesteśmy już na dobrej drodze bo Dominika ładnie siedzi na nocniku choć nic tam do niego nie leci.Zobaczymy ile to ja będę miała zaparcia i chodzenia za Dominiką aby wycierać siusiu z podłogi.
 
reklama
Do góry