reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja miałam 35 lat jak się dowiedziałam o dramatycznie niskim amh. Tak pro forma i bez przekonania, bo nawet lekarz chyba nie wierzył w powodzenie, zrobiłam 1 procedurę, z której wyszły 3 komórki, a do transferu nie dotrwała żadna. Bardzo to przeżyłam, potem pogodziłam się, że nie będę mamą, a potem dowiedziałam o możliwości kd :) I była to u nas krótka piłka - decyzja na tak :) jeszcze jedno Ci powiem, jedyne dylematy, obawy miałam no może tak do połowy ciąży. Teraz w ogóle o tym nie pamiętam :)

A jakie miałaś amh jeżeli można wiedzieć?
 
reklama
Kochana na kolejowej jest diagnostyka i w sobote przez internet bedziesz widziec wynik tylko to musisz zgłosić jak bedziesz oddawac krew-teraz tam dzwonilam. Wiec sobote masz zalatwiona a z niedziela to dzwon po szpitalach. To sa kompletnie dla mnie obce miejscowości wiec sama musisz poszperac.
No szperam i szperam...dzwonie i dzwonie i jak narazie nawet jakndo diag dzw to owszem pobierają w sobote ale wynik za jeden dzien roboczy...czyli poniedzialek...
Hmmmm jestes pewna ze mowili ze wynik w jak zrobię w sob to bedzie tez w sobote?
 
Obys miała rację ,a miałaś jakieś oznaki że jesteś w ciąży ? Bo ja prócz lekko bolącego podbrzusza jak na okres nie mam nic ...
[/QUOTE]
ja bardzoooo długo nie miałam ŻADNYCH objawów :-) dopiero koło 6tygodnia trochę zaczęły boleć mnie piersi i urosły sutki :-) przy poprzedniej procedurze i transferze miałam mln objawów, a beta 0 :-)
 
No szperam i szperam...dzwonie i dzwonie i jak narazie nawet jakndo diag dzw to owszem pobierają w sobote ale wynik za jeden dzien roboczy...czyli poniedzialek...
Hmmmm jestes pewna ze mowili ze wynik w jak zrobię w sob to bedzie tez w sobote?
No.dzwonilam tam. Przedzwon sobie jak chcesz. W wersji papierowej bedziesz miec w poniedzialek ale na Internecie bedziesz mogla sobie podgladnac tylko trzeba to zglosic. Ja pytalam pania czy jest szansa ze w sobote bede miala pobrana krew i bede znala wynik w sobote bo potrzebuje to mi tak powiedziala
 
reklama
Do góry