reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Z życia wzięte - sytuacja w biedro:
Chodzę między alejkami jak taka ćma (dawno w sklepie nie byłam, bo ostatnio tylko całodobowe były otwarte jak z roboty wychodziłam :p) i nagle 2 regały dalej moj M trzyma się za głowę i krzyczy na pół sklepu: Asia!!! Asia!!! Widzisz co tu się dzieje??!! Ale ci endo uroooośnie!! - cała półka z winami obklejona pomarańczowymi promo "kup drugi produkt za pół ceny"
Hehehe dobre no to bedziesz pic ;)
 
@Biedroneczka83 może faktycznie zrób jeszcze usg-jak radzą mądre Kobity?
Tak czy siak jesteś Walczak I będzie dobrze ♡♡♡UŚCISKI

@limoncia1 -yyyyyy piczka ze mnie ;P nooo zobaczę jak z robotą I dam znać:)

@Dzoasia-Twój M rozwalił system. Też kocham promo w biedronce aczkolwiek nie jestem pewna czy aż tak :D

@redferrari -no Kochana masz wejście Smoka(możesz wydrukować i powiesić na lodówkę ;) )Witam!!!
 
@shaggy I @Barburka co tam u was ? Jak zdrówko ja czekam na wizytę 03.04 a potem jadę na urlop. @Biedroneczka83 przykro mi, trzymaj się ciepło. Dziewczyny niedługo będę się więcej udzielać jeszcze tydzien i koniec roboty. Kupiłam sobie włóczki I też cos w wolnym czasie spróbuję zrobić. Pozdrawiam wszystkie
Jestem jestem :) we wrorek jade na krew do testu pappa a w srode usg prenatalne. juz nie plamie od dwoch tyg wiec chyba nie ma krwiaka.... mdlosci sa dalej :D a tak to nic nie robie :D
 
@Biedroneczka83 może faktycznie zrób jeszcze usg-jak radzą mądre Kobity?
Tak czy siak jesteś Walczak I będzie dobrze ♡♡♡UŚCISKI

@limoncia1 -yyyyyy piczka ze mnie ;P nooo zobaczę jak z robotą I dam znać:)

@Dzoasia-Twój M rozwalił system. Też kocham promo w biedronce aczkolwiek nie jestem pewna czy aż tak :D

@redferrari -no Kochana masz wejście Smoka(możesz wydrukować i powiesić na lodówkę ;) )Witam!!!
Dziękuje, no same komplementy, muszę spisać i mężowi w kieszeń wsadzić żeby mi każdego dnia czytał :)
 
Witajcie chcialabym do Was dolaczyc. Przygotowujemy sie do in vitro w Nowum. Jesli wszystko dobrze pojdzie punkcja na naturalnym cyklu. Mam pelno obaw. Mam 36 lat i jedno dziecko, 2 poronionych w tym jedno z wada genetyczna. Od roku nie moge zajsc w ciaze. Wlasciwie nie mam owulacji. Jajnik lewy nie pracuje. Do tego niskie amh. Do novum przenieslismy sie w styczniu po nieudanej inseminacji w Poznaniu.

Napisane na LG-M700 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry