reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Moja pierwsza ciąża

Ja prawdopodobnie 5tydzien i 4dzien wedlug miesiaczki. We wtorek ide do gin to bede wiecej wiedziec....bardzo sie boje by wszystko bylo ok

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
Ciekawe czy lekarz już coś zobaczy na usg , nie martw się na zapas i daj znać jak już będziesz po wizycie :)
Jest szansa że już będzie widać serduszko ale wiadomo, że mogło się też troszeczkę wszystko przesunąć .
 
reklama
No czekam do jutra...dzis byłam na becie drugi raz...mam nadzieje, że będzie ładny przyrost....po 15 będzie już wiadomo

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wlasnie jestem w trakcoe staran,czekam na @ ktora mam nadzieje ze nie przyjdzie,w czwartek sie wyjasni..

Napisane na SM-J500F w aplikacji Forum BabyBoom
A to jak masz regularne miesiączki to bardzo dobrze bo przynajmniej będziesz szybko wiedziała . Ja mam bardzo nieregularnie cykle i miesiączki nawet co 3-4 miesiące więc brak okresu to nie był niczym nowym .
 
reklama
Do góry