reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Znasz to? Dzień ledwo się zacznie, a Ty już masz na koncie przebieranie w półśnie, mycie części do laktatora i gorączkowe poszukiwania smoczka pod kanapą. Jeśli w tym chaosie marzysz choć o jednej rzeczy, która ułatwi Wam codzienność – weź udział w konkursie i wygraj urządzenia Baby Brezza, które naprawdę robią różnicę! Biorę udział w konkursie
reklama

Kto po in vitro?

Trzymam rowniez kciuki zeby wszystko bylo ok. Rozsczep nie jest zadnym markerem wad genetycznych . Wiec na spokojnie. W pbecnej sytuacji zaluje ze nie zrobilam amnio dla swoetego spokoju z racjo wieku wczesniej kiedy nic nie bylo w usg. Sama czekam na wynik amnio z poniedzialku . Maja byc jutro lub w piatek . Skad jestes ? Ja w warszawie bylam w poradni . Na kasprzaka .
Dziękuję również trzymam za Ciebie kciuki za dobre wyniki amnio. Ja jestem z woj. Opolskiego także w Opolu wykonywałam badania Usg , także czekam z niecierpliwością co powie genetyk i na kiedy amnio wyznaczy.
 
reklama
Hmm to tak z czystej ciekawości.Pisalam o znajomej której u dzidzi wykryli krzywe stopki i też jej proponowali nawet kilkakrotnie animopunkcje ona się nie zgodziła bo nawet jakby coś wykryli to ciąży by nie przerwała. Ale jak myślicie że przez taka wadę stóp mogą też podejrzewać wady genetyczne?
 
K

Kochana mi jak stresowalam.sie przy plamieniach pomagała modlitwa. Nie wiem.czy jestes osoba wierzaca a jesli tak to wrzucam Ci linka
Polecam :) choc nie chodze do kosciola ale dla mnie kosciol nie jest odzwierciedleniem wiary to banda pingwinow nie majacych pojecia o zyciu a wpieprzaja sie wszedzie gdzie moga. Choc wiem nie wszyscy zdarzaja sie ksieza z tej epoki ;)
 
Dziękuję za dobre słowa już jedna z dziewczyn na forum mnie tu skwitowała , że jej dziecko miało rozszczep wargi i do tego wady genetyczne i ciążę zakończyła. Zdruzgotało mnie to do tego stopnia, że nie mogę się uspokoić :(:(:(
Kochana Ona Cie nie skwitowala napisala tylko jak bylo u Niej i naposala ze Twoja decyzja czy zdecydujesz sie na badania. Zle to odebralas bo jestes zdenerwowana sytuacja. Myctu wszystkie jestesmy za soba i dobrze sobie zyczymy.Ja trzymam kciuki !!
 
reklama
Do góry