reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Obyś się nie zdziwiła :D to chyba nie ma reguły że dziewczynka grzeczniejsza.. moja kuzynka ma dwie córy takie niedobre . Jak przyjdą to chwilki nie usiedza dom by rozniosły . A sąsiadka dwóch synów w takim samym wieku jak te moje panny. No i chłopaki jak przyjdą to nie słychać że dwójka dzieci w domu . Chyba tylko zależy od dziecka A czemu boisz się porodu naturalnego ? Każdy porod jest inny. Możesz się nacierpiec i na tym i na tym :D moja mama SN np o 19 godzinie czuła że coś ja chyba bierze a o 20.50 już było po wszystkim. Miała cięte krocze a nic ja nie bolało jak wyszła ze szpitala to na drugi dzień już rowerem jechała. Teściowa po nacieciu siedzieć przez tydzień nie mogła . Tak samo i z cesarka jedne dochodzą szybko do siebie inne dłużej. Ja jednak chciałabym poród naturalny bo wydaje mi się że urodzisz i potem już z górki .. a przy cesarce to i ta rana trzeba o nią dbać i nie wiadomo ile to będzie boleć , jak się będzie goić Ja mam dzisiaj dzień depilacji całego ciała.. aż drżę na samą myśl już od wczoraj.. no ale kiedyś trzeba :DJa dlatego tak jestem za gumkami bo bardzo szybko łapie bakterie. I pomimo tego że mąż też się bada co chwilę (przez te moje bakterie ) czy nic nie ma to i tak po współżyciu bardzo często mnie coś łapie.. ale to chyba od PH spermy .. nawet jak się staraliśmy o dzidzia to i tak często było w gumce bo co chwilę miałam jakieś świństwo i tylko tak moglibyśmy ..
No to rzeczywiście, u was to sensowne rozwiązanie. Wspołczuje takich problemów z infekcjami, bo to nic przyjemnego.
 
reklama
Tak, my szykujemy pokoik dla tego maluszka :) myślę, że pierwsze miesiące łóżeczko będzie stało u nas w sypialni, ale my mamy taki problem, że mamy w domu 1 szafę i 1 komodę w sypialni gdzie trzymamy wszystko i po prostu na rzeczy dla malucha nie było by miejsca. Więc robimy od razu pokoik gdzie będzie jego szafa, komoda i regał, gdzie wszystko pochowam od kosmetyków, przez ubranka, kocyki i zabawki :) więc będzie miał sypialnie u nas ale reszte rzeczy w swoim pokoju [emoji14] a chciałabym też szybko przenieść go spać do swojego pokoju, nie wiem może tak po 6 mscach. Zobaczymy :)
U nas tez mala bedzie spac w naszej sypialni, pozniej ze swoja starsza siostra ;) ciuszki mam u nas ,a jak bedzie wiecej ,siostra bedzie musiala uzyczyc jej miejsca u siebie hyhy :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Pisalysmy o katarze, gdyby któraś miała nie do zniesienia to inhalacje mgiełka solankowa są spoko. Kosztuje Ok 10zl taka mega butla a wlewa się deczko. Mi niestety nie pomogła bo to alergia nie zwykły katar ale na lipcowkach często był poruszany ten temat i dziewczyny sobie chwaliły :)
 
Kocham kosmetologię, ale z drugiej strony żałuję że faktycznie na medycynę nie poszłam :) ale jakbym była na studiach to pewnie nie zaszłabym w ciążę i nie miałabym mojego syncia. Także ten :D
Tak już musiało być[emoji16] zawsze mówię, że coś w danym momencie nas tam pchało[emoji16] ja zawsze marzyłam o ekonomii...serio[emoji16] dostałam się, ale złożyłam jeszcze papiery na polibude. W końcu poszłam na polibudę I tak oto od 6 lat projektuję m.in piece hutnicze[emoji16] ekonomia nie dla mnie[emoji23]
Moja corka chce zostac psychiatra... wczesniej w przedszkolu chciala zostac weterynarzem,pozniej kryminologiem teraz psychiatra hyhy powiedziala ze wmowi mi ze jestem marchewka i bedzie mnie leczyc :D ogolnie widze ze medycyna ja interesuje :) niech probuje ;)
Respekt [emoji16] niech idzie w tym kierunku jeśli to czuje[emoji16] do odważnych świat należy[emoji16]
Jest 10 a ja gnije w łóżku .. a obok mąż tylko on śpi. Ma dzień wolny niech się wyspi ale najchętniej bym go obudziła bo się nudzę :D straszny śpioszek z niego. Poszedł spać o 21 i jak go nie obudzę to pewnie do 12 pospi.. znowu dzisiaj tyle drukujemy że aż mi ciężko nadążyć pomimo że siedzę z telefonem cały czas
Haha ja też siedzę w piżamie [emoji16] brak mi weny, żeby wstać i się ogarnąć[emoji39] leżę na kanapie i siedzę cicho bo mój mąż ma dzisiaj mega ważny egzamin, stara się o dodatkowe uprawnienia państwowe i powtarza materiał [emoji39]
@KatiNails to allegro? :) mama mi kupila ciuszki ciazowe i jak wroce od lekarza bede mierzyc. Ciekawe czy ktoras z Was chodzi w takich szpilach jak pani na zdjeciu :D
Katar tez mam prawie od początku ciazy, czasem sie nasila, a bywaja dni ze nie mam
Ja chodziłam przed ciążą[emoji16] jakbym szła teraz na wesele to też miałam taki plan[emoji16]
Nie wiem, nie wnikalam :D
Współczuję.. a może chce zbadać dokładniej ? Czy chodzi o to , że USG trwa tak krótko ? Ja chodzę prywatnie i mam to samo. Ostatnio nawet nie zdążyłam poprosić o poskzanie małej bo już wyłączył aparaturę i wytarł brzuch papierem :/ wcześniej USG trwało jakaś minutę.. biorą kasę a ciężko dziecko matce pokazać. Za tydzień się upomne bo już też mnie to drażni.. wychodzę z wizyty z takim niedosytem. Nawet zdj nie da, bo uznał , że już mam dużo :sorry2: całe 2 :oo2:
Ja zawsze u lekarza jest min. pół godziny[emoji5] mam drugi ekran przed oczami i mój gin wszystko tłumaczy i pokazuje[emoji16] jestem mega zadowolona[emoji16]
 
Tak już musiało być[emoji16] zawsze mówię, że coś w danym momencie nas tam pchało[emoji16] ja zawsze marzyłam o ekonomii...serio[emoji16] dostałam się, ale złożyłam jeszcze papiery na polibude. W końcu poszłam na polibudę I tak oto od 6 lat projektuję m.in piece hutnicze[emoji16] ekonomia nie dla mnie[emoji23]Respekt [emoji16] niech idzie w tym kierunku jeśli to czuje[emoji16] do odważnych świat należy[emoji16]Haha ja też siedzę w piżamie [emoji16] brak mi weny, żeby wstać i się ogarnąć[emoji39] leżę na kanapie i siedzę cicho bo mój mąż ma dzisiaj mega ważny egzamin, stara się o dodatkowe uprawnienia państwowe i powtarza materiał [emoji39]Ja chodziłam przed ciążą[emoji16] jakbym szła teraz na wesele to też miałam taki plan[emoji16]Ja zawsze u lekarza jest min. pół godziny[emoji5] mam drugi ekran przed oczami i mój gin wszystko tłumaczy i pokazuje[emoji16] jestem mega zadowolona[emoji16]
To pewnie dostałaś się na ekonomię na uniwersytet ekonomiczny w Kato? :D ja tam skończyłam finanse i rachunkowość [emoji14]
 
To pewnie dostałaś się na ekonomię na uniwersytet ekonomiczny w Kato? :D ja tam skończyłam finanse i rachunkowość [emoji14]
Tak[emoji16] dokładnie tam[emoji16] zawsze o tym "marzyłam"[emoji16] potem tuż przed potwierdzeniem, złożyłam oryginały na polibudzie[emoji16] i nie żałuję[emoji16] Okazało się, że coś innego mnie kręci[emoji16]
 
Ja juz po wizycie. Dzisiaj jeszcze sam mi zrobil prenatalne wiec troche dzidzie widzialam :) w 22tyg 4dniu wazy 534g :) nie wiem czy to duzo czy normalnie. I oczywiscie skierowanko na glukoze echh. W koncu musze kupic ten lek na.wymioty ktory po raz kolejny poleca :) i najwazniejsze- musze zaczac lepiej sie odzywiac bo 10kg na plusie w polowie ciazy to za duzo
Ja przed ciaza nawet raz do roku ubieralam obcasy, jakos tak wygodnie mi w plaskich zawsze
 
reklama
A ja mam pytanie odnośnie waszego owłosienia. Też macie z tym problem ? Jeju ja mam na brodzie teraz włosy.. brzuch mam cały owłosiony .. co się ogolę na nogach to zaraz już widać włosy .. najgorsza chyba ta broda :( kiedyś wyczytałam że tak się dzieje jak się spodziewamy chłopca .. tylko nie wiem czy to zabobon czy może faktycznie jakiś testosteron mi się udziela od malca .. masakra nie wiem już co z tym robić . Mam nadzieję że po ciąży to się uspokoi
 
Do góry