reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Wspolczuje... Niezly bol jak czlowiek sie w malego palucha walnie, wiec nawet nie wyobrazam sobie bolu zlamanego [emoji33]
Łzy mi poleciały po ciuchutku,żeby nikt nie widział. Juz kiedys miałam go złamanego(o drzwi w domu przywaliłam) i nic z tym nie kazali robić,tylko okłady,więc i tym razem tak będzie. Najgorsze jest to,że jest cały siny(i ma objawy takie same co kiedys przy złamaniu,więc stwierdzam,że to to samo) i jak ja będę w sandałkach wygladała:angry:
 
reklama
A w skrócie to Alek czy Alex ? Czy to inne imię... glupie pytanie ale moj mozg nie pacuje juz


Aleksander - Olek raczej chyba ?

Też miałam to imię na tapecie z mężem ale skrót Olek mi się nie podoba a o Alek Czy Alex nie myślałam ...

U mnie stoi puki co na Wiktor <3 a na drugie Jan... Mąż się powoli przekonuje bo on chciał mega Jan Wiktor na odwrót :D
 
Miałam jechać na morfo i mocz ale nie wytrzymałam i wypiłam kawę, zjadłam kanapkę...teraz się waham ale pisałyście nie raz że nie musi być na czczo to chyba pojadę...a co? :)
Tylko młodego muszę dobudzić I zdążyć do pkola odstawić zanim labo zamkną :/

A drugi "młody" w brzuchu jakieś dziwne rewolucje wyczyniał...dość mocne ruchy czułam jakby się odpychał i przekręcał ale nie wien czy to na tym etapie może być aż tak odczuwalne. Aż mnie bolało. Chyba na razie jeszcze sobie tam powinno dziecie płynnie zmieniać sobie pozycje, co nie?
No nie wiem, moja czasem tak się wierci, że brzuch caly skacze;) a niewiele starszą mam ciążę od Twojej.
 
Mój synek bardzo kaszle więc dzisiaj zostawiłam go w domu i na 12 lekarz, zobaczymy co powie. Jutro dzień mamy i taty w przedszkolu więc musi być w formie :)
O to jutro wielki dzień :)
Tak słabe ciśnienie 90/60 , a puls mam szybki ok 85 nie kumam tego ... Tak zaraz mam nogi jak z waty takie miękkie ...

No dokładnie też myślę że po 1,5 h to przegięcie żeby się aż tak źle czuć :((((

Tak mówiłam mu , kazał się mega oszczędzac i krótkie spacery 20 min max . Nie kazał leżeć oficjalnie bo z synkiem wszystko dobrze zdrowo rośnie .

Ale jak Wy tu opowiadacie o tym że góry że morze że wakacje że spacery długie część z was jeszcze pewnie pracuje nawet .... A ja taki zdechalak i taka delikatna jak żaba... :eek:

W szoku jestem , mało kto wierzy mi ze znajomych że aż tak źle się czuje że to nie możliwe ... W domu też mało co robię , a jak robię to na raty i odpoczynek i siadam .... A to dopiero połowa ciąży :o
Ale Ty tym,co kto uważa to akurat sie nie przejmuj. Każdy jest inny. Cisnienie raczej za niskie masz,ale pytanie:jakie miałaś przed ciążą?
Ja tez mam przykaz mega oszczędzania i tak tez robię,energii mam więcej,ale Tobie moze czegos brakuje? W sensie witaminy czy coś......
 
Tak słabe ciśnienie 90/60 , a puls mam szybki ok 85 nie kumam tego ... Tak zaraz mam nogi jak z waty takie miękkie ...

No dokładnie też myślę że po 1,5 h to przegięcie żeby się aż tak źle czuć :((((

Tak mówiłam mu , kazał się mega oszczędzac i krótkie spacery 20 min max . Nie kazał leżeć oficjalnie bo z synkiem wszystko dobrze zdrowo rośnie .

Ale jak Wy tu opowiadacie o tym że góry że morze że wakacje że spacery długie część z was jeszcze pewnie pracuje nawet .... A ja taki zdechalak i taka delikatna jak żaba... :eek:

W szoku jestem , mało kto wierzy mi ze znajomych że aż tak źle się czuje że to nie możliwe ... W domu też mało co robię , a jak robię to na raty i odpoczynek i siadam .... A to dopiero połowa ciąży :o
Skoro przyczyną jest niskie ciśnienie, może doraźnie kawa pomoże? Próbowałaś?
 
A może ogólnie za mało się ruszasz i organizm się rozleniwia? Pisałaś kiedyś ze raczej mało spacerujesz czy dobrze pamiętam? Nie chce Cię straszyć bo oczywiście to nie zasada, ale podobno im więcej ruchu kobieta ma w ciąży tym łatwiejszy poród (u mnie się sprawdzilo). Może pospaceruj raz lub dwa razy dziennie po 20 minut wolnym tempem (no może z początku krócej jeżeli się źle czujesz)? Mowiłaś lekarzowi ze jesteś taka słaba? Może powinien zlecić jakieś badania?

Tak tak masz rację mało spaceruje bo miałam od początku ciąży zawroty głowy i słabo mi było a potem jak mi przeszło to znowu po spacerach zdychalam 3 h leżąc bo mnie wszystko w środku pobolewalo...

Nie nie słyszałalam o tym porodzie że latwiej , ja się i tak nastawiam na cesarkę .... Więc chociaż tyle .
 
Aleksander - Olek raczej chyba ?

Też miałam to imię na tapecie z mężem ale skrót Olek mi się nie podoba a o Alek Czy Alex nie myślałam ...

U mnie stoi puki co na Wiktor <3 a na drugie Jan... Mąż się powoli przekonuje bo on chciał mega Jan Wiktor na odwrót :D
A mnie sie ten Olek kojarzy tylko z taką propagandową piosenka disco polo:"Olek na prezydentaaaaa tylko Tyyyyy....!",pamiętacie?
No i jakoś jak pomysle o Aleksandrze to 0,7 od razu widze:errr: no takie schizy głupie na skojarzenia mam...
 
reklama
Mój synek bardzo kaszle więc dzisiaj zostawiłam go w domu i na 12 lekarz, zobaczymy co powie. Jutro dzień mamy i taty w przedszkolu więc musi być w formie :)
U mnie też jutro dzień mamy i taty, zastanawiam się jak ja to przeżyje... muszę zabrać wagon chusteczek higenicznych :rolleyes2:
 
Do góry