reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Czesc dziewczyny. W środę mam mieć punkcje. Na podglądanie wyszło ze jest 12 komórek o prawie identycznym rozmiarze. Dzisiaj robilam progesteron 0,7 ng/ml i estradiol 3311 pg/ml. Progesteron jest ok ale czy z takim estradiol em będzie transfer?
Bo u się zaczynam martwić ze nici z tego w tym cyklu. Lekarz coś mówił ze max 3000 ma być... jakie są Wasze doświadczenia. Dziekuje
 
reklama
Dzięki dziewczyny, z maluszkiem wszystko dobrze, serduszko bije jak dzwon, wszystko jest na swoim miejscu. To 12 tydzień. Nawet widzieliśmy coś między nogami, ale lekarz powiedział, że to za wcześnie oczywiście na płeć :p ale też czuję, że to chłopak ;) same chłopaki u mnie w rodzinie ostatnio, czekałam na dziewczynkę, ale jak będzie chłopak też będzie super :)
 
Hejka dziewczyny ostatnia tab była wczoraj i nadal okresu brak ciągnie jajnik brzuch trochę poboli Ale nic cisza nawet plamienia w środę na 12:40 wizyta zobaczymy co tam się dzieje
 
Moim zdaniem szkoda kasy-podobnego zdania tez jest moj gin. Nikt ci nie da gwarancji ze ten zdrowy zarodek sie zaimplantuje
Zalezy od przypadku ;) moze przy braku implantacji nie jest temu przychylny ale przy porinieniach juz tak. Mnie pytal czy chcemy, ale kazal przemyslec. Szczerze mowiac myslalam nad tym ale chyba bez sensu to jest..
 
Hej dziewczyny. To mój pierwszy post na forum choć podgladam was od chwili już :) i trzymam za was wszystkie kciuki.
Mam pytanko. Jestem po 1 procedurze, podane 2 zarodki w 3 dobie i dziś wynik beta 311 (13 dpt), także ciesze się ostrożnie. Martwią mnie tylko bole brzucha, podobne na na @,w sumie zaczęły się tak już 3-4 dni po transferze, a teraz wydaje mi się że są mocniejsze niż wcześniej. Biorę nospe i staram sie nie stresować, ale wiecie jak jest... Czy któraś z was tak miała a jednak później wszystko było ok? Dziękuję za odpowiedź!
 
Czesc dziewczyny. W środę mam mieć punkcje. Na podglądanie wyszło ze jest 12 komórek o prawie identycznym rozmiarze. Dzisiaj robilam progesteron 0,7 ng/ml i estradiol 3311 pg/ml. Progesteron jest ok ale czy z takim estradiol em będzie transfer?
Bo u się zaczynam martwić ze nici z tego w tym cyklu. Lekarz coś mówił ze max 3000 ma być... jakie są Wasze doświadczenia. Dziekuje
Nie martw się, masz dobry estradiol. Ja miałam 5800 w dniu punkcji, pęcherzyki miały około 20 mm. Pobrano 12
 
reklama
Do góry