reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ginekolog - Zielona Góra i okolice

Ja od początku ciąży chodzę do dr Wasińskiego, przyjmuje w przychodni Wigor przy polibudzie. Póki co wszystkie wizyty odbywały się prywatnie i raczej wszystko było ok, dostawałam bez problemu skierowania do specjalistów i na badania. Jednak dr Wasiński nie przeprowadził u mnie wszystkich niezbędnych badań o czym stale musiałam mu przypominać - pilnuję trochę tego lekarza i obawiam się, czy nie zapomni on o czym istotnym o czym ja wiedzieć nie będę... Jutro mam pierwszą wizytę na NFZ, zobaczymy jakie będzie podejście doktora. Czytałam opinie, że na NFZ niekoniecznie daje skierowania nabadania itd. no nic zobaczymy jak to będzie.
Słyszałam też, że dr Rut z poradni Zdrowie Kobiety na Podgórnej świetnie prowadzi ciąże. Ja byłam u niego na badaniach prenatalnych, dostałam od Wasińskiego skierowania bez problemu i na własne życzenie. Bardzo sympatyczny doktor, ma świetnie wyposażony gabinet.
Ostatnio w poradni Zdrowie Kobiety byłam również na badaniu USG 4D u dr Lacha. Badanie miałam powtarzane już 2 razy, bo za każdym razem dzieciaczek się zasłaniał. Gdyby któraś była chętna to koszt takiego badania w tej przychodi wynosi 250 zł. w naszym p[rzypadku za pierwszym razem, gdy nie udało się za dużo zobaczyć, nie płaciliśmy nic (a próby trwały ponad 40 min), za drugim razem udało się co nieco nagrać i zapłaciliśmy 100 zł. Teraz jesteśmy umówieni na trzecią próbę, ale jak sam doktor powiedział "już nieodpłatnie" ;-)
 
reklama
Jestem po pierwszej i ostatniej wizycie na NFZ u dr Wasińskiego. Przyjął mnie bez większych emocji, nie reagował na moje dolegliwości kompletnie, mimo iż po kilka razy je mu wymieniałam. nie chciał mi zrobić USG, ledwo mnie przebadał na fotelu, a najlepsze było, gdy spytałam, kiedy zostanie wykonane badanie na HIV i HCV - odpowiedział mi, że on nie kieruje pacjentek na takie badania i że trzeba je sobie zrobić we własnym zakresie - o czym w ogóle nie poinformował mnie wcześniej, a wydaje mi się, że powinien był powiedzieć mi o tym już na pierwszej wizycie - gdybym się nie upomniała, to w ogóle bym nie wiedziała, że on mi tego badania nie zleci. nie dostałam również skierowania na badanie moczu i krwi - bo gdybym przyszła prywatnie, to bym dostała... MASAKRA, ale wyszłam wpieniona!!!:wściekła/y:

lekarza zmieniam na 100%
 
Witam! :) Widzę, że dawno nikt tu nie pisał, więc ja napiszę. Jestem w 35tc więc bliżej niż dalej. Chodzę do dr M. Lacha i chociaż słyszałam wiele złych opinii o tym Panu, to jest to dla mnie świetny Pan doktor. Od początku ciąży (czyli od 6 tyg.) robi mi co miesiąc USG, dwa razy wysłał mnie na badanie prenatalne i raz na echo serduszka. Wystawia skierowania na wszystkie badania. Dzięki niemu mam 7 zdjęć 4D (6 z badań prenatalnych, 1 od niego). Jak dla mnie jest świetnym specjalistą. Dodam, że chodzę do niego na kasę chorych, ani razu nic nie zapłaciłam. Jedyne na co mogę narzekać to często zdarzają się u niego kolejki, dlatego nieraz trzeba czekać godzinę, a nawet dłużej. Pozdrawiam wszystkie Panie :-)
 
Hej dziewczyny czy dr. Pankiewicz przyjmuje także na NFZ??? A jeżeli nie to ile kosztuje wizyta prywatnie?? Jeżeli któraś z Was u niego prowadziła ciążę to proszę o odp :) pozdrawiam
 
Też polecam dr Pankiewicza. Prowadził moją ciążę i rodziłam w ZG. Inny doktor robił CC, ale dr Pankiewicz zainteresował się mną. Wszystko wiedział co i jak przy operacji, codziennie do mnie zaglądał. Naprawdę fajny lekarz, nie że wziął kasę i tyle go widziałam.
 
Ostatnia edycja:
A ja chodze do dr Gruszeckiego ...miły .młody lekarz:) poszłam do niego po niezbyt pozytywnych wrazeniach u dr Bartkiewicza i jestem bardzo zadowolona,wszystko wytłumaczy ,wypyta sie ,robi mi usg kiedy poprosze nawet jesli nie jest konieczne,nie było tez nigdy problemu z wypisaniem zwolnienia do pracy..gdzie np dr Bartkiewicz powiedział mi ze co ja sobie wyobrazam ze będe leżec sobie i pachnieć...gdzie przy moich schorzeniach ciąża jest wysokiego ryzyka ale to pomine,bez problemu kieruje tez na badania jesli jakies symptomy mnie niepokoją...także polecam ,przyjmuje w Aldemed Centrum Medyczne na Towarowej w ZG:)
 
reklama
Hej kobiety. Czy ktoś tu jeszcze zagląda?? Potrzebuje jakiegoś dobrego gina do prowadzenia ciąży w Zielonej lub okolicach najlepiej pracującego w szpitalu.
 
Do góry